Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

OPELDEN FRANKFURT OTOMOBİL FUARINDA YEDİ DÜNYA PREMİERİ

Opel, 12-22 Eylül tarihleri arasında Frankfurt Otomobil Fuarı’nda yedi yeni modelin dünya prömiyerini gerçekleştirecek.  Opel’in ami...

Opel, 12-22 Eylül tarihleri arasında Frankfurt Otomobil Fuarı’nda yedi yeni modelin dünya prömiyerini gerçekleştirecek. 


Opel’in amiral gemisi Insignia’dan Konsept Monza’ya yedi model ilk defa Opel Medya Arena olarak adlandırlan Opel standında sergilenecek. 

3.200 m2’lik alana sahip Opel Medya Arena, yedisi yeni 30 Opel marka otomobil ile ziyaretçileri ağırlayacak. Opel Medya Arenda beş büyük LED ve LCD ekran ile 360 derecelik bir platform oluşturuldu. 

Ziyatreçiler heyecan verici atmosferde Konsept ve diğer yeni Opel modellerini çok yakından görme imkanı tanıyacak. 360 derecelik platforma sahip Opel Medya Arena’da Yeni Insignia Country Tourer Adam, Astra, Cascada, Mokka, Meriva ve Zafira Tourer yerini alacak. 

Heyecan verici atmosferde Alman futbol ekibi Borussia Dortmund oyuncuları, motorsporları efsanesi ve Opel’in marka elçisi Joachim “Jockel” Winkelhock ve Alman Top Model Lovelyn, ziyaretçilerle keyifli bir sohbet gerçekleştirecek. 

Ayrıca Yeni Insignia OPC , Astra OPC ve Corsa OPC’yi Opel standında görme imkanı yakalayacaklar. 360 derecelik platformda kişileştirme şampiyonu ADAM’ın kendine özgü bir standı olacak. Stadyum havasını yaratmak için Opel Medya Arena’ya 1.300 lamba ve spot, projeksiyonlar, sinema boyutunda LED ve LCD ekranlar konuldu. 

Bu ekranlardan videolar izlenecek ve interaktif bilgiler aktarılacak. 150’den fazla teknisyen, 14.000 metre kablo ve 40 ton çelik kullanarak bir ilke imza atıldı. 

Ziyaretçiler yaratılan stadyum atmosferinde Alman mühendisliği ile heykeltraş sanatına yakından tanıklık edecekler.