Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

YENİ RENAULT LATİTUDE TÜRKİYEDE SATIŞTA

Renault açıklamasına göre, şirket üst orta sınıftaki iddialı modeli yeni Latitude'ü Türkiye'de, "Expression, Privilege, Execut...

Renault açıklamasına göre, şirket üst orta sınıftaki iddialı modeli yeni Latitude'ü Türkiye'de, "Expression, Privilege, Executive" olmak üzere 3 farklı donanım seviyesiyle 23 Ağustos 2013 tarihinde 67 bin 500 liradan başlayan fiyatlarla tüketicilerin beğenisine sundu. 

Renault Latitude, yeni siyah fonlu farları, LED arka stoplar, dikiz aynalarındaki LED sinyal lambaları, parlak krom kapı kolları ve tümüyle yenilenen jantlarıyla tasarım ve prestiji bir arada sunuyor. 

Aracın boyutları sıcak ve geniş bir iç mekan sunarken, arkadaki yolcular segmentin 253 mm'lik en geniş arka diz mesafesinden yararlanabiliyor. 

Yeni teknolojik donanımlara sahip Renault Latitude, Renault R-Link internet bağlantılı entegre multimedya ve navigasyon sistemi, kör nokta uyarı sistemi, "3D Sound by Arkamys" ve "Bose Sound System" ile eksiksiz bir müzik ve ses sistemi, Bluetooth® ve USB bağlantı, geri görüş kameralı ön ve arka park sensörü, Bi-xenon farlar, Renault eller serbest kart sistemi ve elektrikli park freni gibi donanımlarla müşterilerinin beğenisine sunuluyor. 

Yenilenen Latitude, teknolojik donanımlarının yanı sıra ayrıcalıklı özellikleriyle konforu da üst düzeye taşıyor. 

Havayı temizleyici ve rahatlatıcı iyonizör sistemi, 2 farklı seçeneği ile araç içi parfüm özelliği, hem öndeki hem arkadaki yolcuların bağımsız olarak ısıtma ve soğutma ayarı yapabilmelerini sağlayan 3 bölgeli elektronik klima ve 4 modlu masajlı sürücü koltuğu ile Latitude, yolcularına ayrıcalıklar sunuyor. 

Yeni Latitude'ün ekonomik 1.5 dCi 110 bg versiyonu 6 ileri manuel ve 2.0 dCi 175 bg versiyonu otomatik vites olmak üzere iki farklı dizel motor seçeneği bulunuyor. 

Mükemmel bir güvenilirlik ve dayanaklılık düzeyini garanti etmek için, zorlu yol şartlarıyla ilgili olarak çok sayıda testten geçirilen teni Latitude, aynı zamanda aktif ve pasif güvenlik alanında Renault'nun bilinen deneyimi ile ABS, Acil fren destek sistemi, EBD, ESP, ASR,CSV, çift hazneli ön hava yastıkları, yan ve perde hava yastıkları, kör nokta uyarı sistemi, hız sabitleyici - sınırlayıcı ve bi-xenon viraj farları gibi ileri teknolojili güvenlik donanımları bir arada sunuyor.SABAH