Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

YENİ SEAT TOLEDO SATIŞA SUNULDU

Türkiye'de iki benzinli ve bir dizel olmak üzere üç farklı motor seçeneği ve 37 bin 500 liradan başlayan fiyatlarla sunulan Seat Toledo...

Türkiye'de iki benzinli ve bir dizel olmak üzere üç farklı motor seçeneği ve 37 bin 500 liradan başlayan fiyatlarla sunulan Seat Toledo, tatil hazırlığı yapan aileler için hem konfor hem de tasarruf sağlıyor. 

Seat'tan yapılan açıklamaya göre, Türkiye'de iki benzinli ve bir dizel olmak üzere üç farklı motor seçeneğiyle sunulan Seat Toledo, 37 bin 500 liradan başlayan fiyatlarla satın alınabiliyor. 

Geniş kullanım alanı sunan Seat Toledo, 4,48 metre uzunluğuyla bir önceki nesilden dört santimetre daha uzun. Geleneksel bagaj kapağı yerine büyük, geniş açılan bir arka kapak ile sunulan model, uzun dingil mesafesi ile ferah alan duygusu ve tüm yolcular için bol miktarda bacak mesafesi temin ediyor. 

Seat Toledo, 550 litrelik bagaj hacmine sahip. Seat Toledo, motor özellikleriyle sürücülere verimli bir kullanım sağlıyor. Türkiye satışa sunulan 1,2 litrelik TSI motora sahip versiyon, 105 hp güç üretirken 175 Nm'lik bir torka sahip bulunuyor. 

100 kilometrede ortalama 5,4 litre yakıt tüketim değerine sahip bu versiyonun karbondioksit emisyonu ise kilometrede 125 gr. Ailenin diğer benzinli ve 7 ileri DSG şanzımanla alınabilen versiyonu ise 1,4 litrelik TSI motora sahip. 

122 hp güç ve 200 Nm tork oluşturan bu motor, 100 kilometrede 5,8 litre yakıt tüketimi ve kilometrede 134 gr karbondioksit emisyon değerine sahip. 

Türkiye'de satışa sunulan dizel motor seçeneği ise 1,6 litrelik common rail TDI üniteyle alınabiliyor. 105 hp güç üreten bu motor seçeneği 250 Nm'lik tork değeri sunuyor. Yakıt tüketim değeri 100 kilometrede 4,4 litre olan bu versiyonun karbondioksit emisyon değeri ise 114 gr/km.Sabah