Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

AUDİ TÜRKİYE SMART TV UYGULAMASI

Doğuş Otomotiv Audi'nin gerçekleştirdiği ve otomotiv sektöründe bir ilk olan uygulama sayesinde, artık Audi ile ilgili en güncel haberl...

Doğuş Otomotiv Audi'nin gerçekleştirdiği ve otomotiv sektöründe bir ilk olan uygulama sayesinde, artık Audi ile ilgili en güncel haberler, yeni modeller ile ilgili içerikler, fiyat bilgisi ve servis randevularına, Samsung ve LG akıllı televizyonlardan ulaşılabiliyor. 


Audi, dijital dünyadaki yenilikleri, kullanıcılar ile buluşturmaya devam ediyor. “Audi Türkiye Smart TV Uygulaması” sayesinde, artık evlerdeki TV'ler, birer Audi Showroom'u haline geliyor. 

Samsung ve LG'nin Akıllı TV'lerinden ulaşılan bu hizmet için, uygulama mağazası Samsungapps'ten ilgili uygulamayı ücretsiz olarak indirmek yeterli. Servisteki araç bilgisi TV ekranında! TV'lerin uzaktan kumandası ile kontrol edilen uygulamayla, kullanıcılar Audi hakkındaki güncel haberlere, sosyal medya iletilerine, Audi modelleri ile ilgili detaylı bilgilere ve fiyat bilgilerine evlerindeki TV ekranından ulaşabiliyor. 

Hatta test sürüşü talebinde bulunabiliyor. Ayrıca mevcut Audi kullanıcıları da “Benimaudim” hizmeti aracılığıyla, Akıllı TV'lerinden oturma odalarının konforunda ücretsiz servis randevusu alabiliyor ya da servisteki araçlarının durumunu takip edebiliyor. 

Akıllı TV'deki ilk otomobil markası Audi oldu Türkiye'de otomotiv markaları arasında ilk Akıllı TV uygulaması olan “Audi Türkiye Smart TV Uygulaması” ile ilgili olarak konuşan Doğuş Otomotiv-Audi Genel Müdürü Gino Bottaro, “Audi'nin bu en yeni uygulaması ile müşterilerimiz ve Audi severler ile her alanda iletişim içinde olmayı amaçlıyoruz” dedi. 

Bottaro, “ Gelişen teknoloji sayesinde, internet sadece bilgisayarlar veya mobil cihazlardan değil, artık evimizin konforunda, TV'lerimizden de erişilebilir oldu. Biz de Türkiye'de bu hizmeti sunan ilk otomotiv markası olmaktan gurur duyuyoruz” diye konuştu.Haber7