Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TOMTOM GO NAVİGASYON CİHAZI

İnteraktif harita ağırlıklı ilk navigasyon cihazı TomTom Go, navigasyon dünyasına yepyeni bir standart sunuyor.  TomTom, sürücülerin...

İnteraktif harita ağırlıklı ilk navigasyon cihazı TomTom Go, navigasyon dünyasına yepyeni bir standart sunuyor. 


TomTom, sürücülerin yol hakimiyetini en yükseğe çıkarmak için dünyada bir ilki gerçekleştirerek Taşınabilir Navigasyon Cihazı’nı (Portable Navigation Device / PND) yeniden tasarladı. 

Önümüzdeki aylarda Türkiye’de piyasaya sürülecek yepyeni bir marka olarak doğan İnteraktif Harita, TomTom anında trafik bilgisi ve 3D Harita; sürücülere etraflarında olup bitenleri ve ileride ne olacağını tam olarak bilme fırsatı sunuyor. 

 TomTom Genel Müdürü Corinne Vigreux, “Navigasyon, eskiden insanların sadece bilmediği yerler hakkında bilgi verirken biz, şimdi sürücülere akıllıca karar vermeleri gereken bilgilere kolayca ulaşabilme gücü sunuyoruz” dedi. 

“Temel günlük sürüş aracı haline gelmesi için Taşınabilir Navigasyon Cihazı’nı (PND) tamamen yeniden tasarladık. Sürücülerin, dünya standartlarında olan TomTom anında trafik bilgisine daha kolay ulaşmalarını ve önlerindeki yolu çok daha kolay görmelerini sağlayarak, sürücülerin daha önce hiç hissetmedikleri bir yolculuk yaşamalarını sağlıyoruz.

” Interaktif Harita Sürücüler yüksek çözünürlüklü, kapasitif dokunmatik ekran aracılığıyla ihtiyaç duydukları seyahat bilgilerine kolaylıkla ulaşabiliyorlar. Yepyeni İnteraktif Harita, dokunmak için ölçekler sunuyor. 

Sürücüler kolaylıkla dokunmatik olarak detaylı bir keşif için haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabiliyor ve anlık bir hedef için rota bilgisi alabiliyorlar. Yaşamboyu TomTom Trafik (tomTom Anında Trafik Bilgisi) Yeni TomTom GO serisi, Yaşamboyu TomTom Trafik paketiyle geliyor. 

TomTom’un dünya çapındaki trafik bilgileri, tam olarak gecikmelerin başlangıç ve bitişlerini saptıyor ve sürücülerin ulaşacakları noktaya daha hızlı varmalarına yardımcı oluyor. Sürücüler TomTom Trafik’e akıllı telefonlarıyla istedikleri zaman ya da her zaman bağlanarak iki yoldan birini seçebiliyorlar. 

Akıllı telefon bağlantısına sahip cihazlar, BlueTooth® ile akıllı telefonlara bağlanarak TomTom Trafik’ten bilgi almaya uygundur. Akıllı telefon bağlantısına sahip olanlar, var olan akıllı telefon datası ile TomTom Trafik’e ve aynı zamanda TomTom Hız Kamerası gibi diğer servislere erişebilir. 

Her zaman internete bağlı olan cihazlar**, paket dışında direkt olarak TomTom Trafik’e kolaylıkla ulaşabilme yolu sunar. Sürücüler yerleşik bağlantı ile hiçbir ek masraf olmaksızın, ihtiyaç anında kolaylıkla TomTom Trafik’e ve TomTom Hız Kameresı gibi diğer servislere girebilirler. 

 3D Haritalar Binalar ve simgesel yapılar çarpıcı 3D (Üç Boyutlu) ile hayata geçiriliyor; böylece sürücüler her zaman tam olarak nerede olduklarını biliyorlar. Yeni TomTom GO serisi, basitleştirilmiş bir ürün hattına sahip. 

Tüketiciler, 4.3”, 5” ya da 6” modellerinden herhangi bir ölçüyü tercih edebilirler. Sonrasında da akıllı telefon bağlantısı ya da sürekli bağlanma özelliklerden hangisini kullanarak TomTom Trafik bilgilerine ulaşmayı tercih edeceklerine karar verebilirler. 

Ek Özellikler: Rota Göstergesi: Bir bakışta temel trafik ve seyahat bilgileri. Rota Göstergesi hassas trafik bilgileri ve sürücülerin önündeki yolun kız kamerası bilgilerini verir. 

Hızlı Arama: Sürücüler sezgisel arama sonuçları ile varış noktalarını daha kolay bulabilirler. Sürücüler aramasını yaptıkları varış noktasını yazmaya başlar başlamaz, hızlı arama varış noktasını bulmaya başlar. My Places: Sürücüler ‘My Places’ uygulaması ile favori lokasyonlarını haritada görebilir ve haritalarını kişiselleştirebilirler. 

Bu uygulama, favori lokasyonlarını tekrar tekrar bulmalarını ve seyir etmelerini kolaylaştırır. Yaşamboyu Haritaları: Her zaman en son harita ile sürücüleri yönlendirir. Ürünün ömrü için, sürücülerin her yıl cihazlarına haritanın dört ya da daha fazla güncellenmiş halini yüklemeleri gerekir. 

Sürücüler, karayolu ağı, adresleri ve ilgi çekici tüm güncellemeleri alır. Hız Kameraları (üç aylık deneme): Sürücüler hız kameralarının uyarılarıyla çok daha rahat bir şekilde yol alırlar. Bu zamanlı uyarılar, sürücülerin yerel hız limitleri konusunda bilinçlenmelerini ve hız cezaları konusunda maddi kazanç sağlamalarına yardımcı olur. 

TomTom küresel sürüş topluluğunun bir parçası olarak gelişmiş ve son derece hassas uyarı servisinden faydalanacaksınız. * Akıllı telefonların tamamen uyumlu ve veri planlı olması gerekir. Ektra ücretlendirme uygulanabilir. **Telekom ağ bağlantısı duruma tabidir.MİLLİYET