Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SEAT KASKO İLE TÜM RİSKLERE KARŞI GÜVENCE ALTINDASINIZ

vdf Sigorta Aracılık Hiz. A.Ş. , Doğuş Otomotiv ve Allianz işbirliği ile SEAT marka otomobiliniz için özel olarak hazırlanmış SEAT Kasko, ...

vdf Sigorta Aracılık Hiz. A.Ş. , Doğuş Otomotiv ve Allianz işbirliği ile SEAT marka otomobiliniz için özel olarak hazırlanmış SEAT Kasko, aracınızı ve sizi tüm risklere karşı eksiksiz koruyor. 

Çarpma, çarpılma, yanma Hırsızlık Halk hareketleri, terör Sel ve su baskını Deprem Üçüncü şahıslara karşı mali sorumluluk Ferdi Kaza Hukuksal Koruma 

SEAT Kasko Avantajları: 
Yetkili Servis klozu ile cam dahil, hasarlarınız anlaşmalı SEAT yetkili servislerinde, orijinal parça kullanılarak uzmanlar tarafından onarılır ve eksiksiz şekilde ödenir. 

Anlaşmalı olmayan servislerde hasar tazminatının %30’luk kısmı sigortalı tarafından karşılanmaktadır. Araç anahtarının çalınması veya kaybı durumunda oluşan hasarlarınız 1.000 TL’ye kadar teminat altındadır.

1.000 TL’ye kadar olan onarımlarda eksper beklemeden işlemler yapılır ve böylece daha hızlı hizmet alabilirsiniz. Küçük ölçekli hasarlarınız, SEAT Akıllı Tamir Sistemi hizmeti kapsamında giderilir. 

Sektörde ilk ve tek olarak; evinize eşya yangın, size de sağlık teminatı verilmektedir (bireysel müşteriler için geçerlidir). Yetkili olmayan kişilerce çekilme, sigara yanığı ve poliçe kitapçığında belirtilen daha birçok riski SEAT Kasko ile güvence altına alabilirsiniz. 

SEAT KASKO ile size özel sunulan indirimlerden faydalanmanın keyfini sürün… Birinci yılın sonundan itibaren hasarsızlık indiriminiz kademeli olarak artırılarak sürdürülür. Ayrıca, kusurunuz bulunmadığı takdirde, indiriminiz sonraki yıllarda da devam eder. Sadece cam kırılması ve poliçe dönemi içinde bir defaya mahsus radyo/teyp hasarıyla sınırlı kalan hasarlarda, sigorta kapsamındaki hasarsızlık indiriminiz devam eder. 

Sigortalının şahıs ve aracın binek olması şartıyla, sigortalı ya da sigortalıya ek olarak tek sürücü indirimi, TSK mensupları ve eşlerine indirimler ile meslek indirimleri de size özel uygulanacak indirimlerdir. 

SEAT Kasko, 2001 model yılını ve sonrasını kapsar. Bu paket, SEAT Yetkili Servisleri ve Allianz Sigorta acenteleri tarafından satılmaktadır. 

Detaylı bilgi almak ve hemen başvurmak için vdf Sigorta’ve vdf web sitesini ziyaret edebilirsiniz