Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

BUSE TERİM GİZEMLİ ADAM’I AÇIKLADI

Moda blogger’ı Buse Terim’i sosyal medyada takip edenler, bir aydır sürekli bahsettiği Adam’ı merak ediyorlardı.  Gizem perdesi geçen...

Moda blogger’ı Buse Terim’i sosyal medyada takip edenler, bir aydır sürekli bahsettiği Adam’ı merak ediyorlardı. 

Gizem perdesi geçen Cuma Youtube’da Buse Terim’in paylaştığı video ile çözüldü ve bu büyük aşkın kahramanı Opel Adam tüm takipçileri şaşırttı. Opel Adam Projesi sosyal medyada en çok takip edilen konulardan biri oldu. 

Buse Terim’in “Adam” isimli gizemli arkadaşı üzerine kurgulanan bir aylık proje kapsamında Buse Terim, sosyal medya hesaplarından takipçilerinin merak duygusunu kabartacak paylaşımlarda bulundu. Kurgu doğrultusunda Opel Adam’ın renkli dünyası ve farklı kişilikleri, Buse Terim’in arkadaşı Adam ekseninde takipçilere yansıtıldı. 

Buse Terim’in zevkleri, tercihleri ve gündelik seçimleri ile paralel planlanan Instagram, Twitter ve Vine paylaşımları ile takipçiler bir ay boyunca Adam ile farklı zaman ve mekanlarda ilişkilerini gözlemlediler, merak ettiler, konuya ilişkin tahmin ve yorumlarını paylaştılar. 

Projeyi destekleyen Vine ve YouTube videoları ise büyük ilgi gördü, özellikle Opel Adam içinde gerçekleştirilen “HarlemShake” konsepti .Projeye özel hashtagler ve farklı paylaşımlarla Adam’a duyulan merak son ana kadar canlı tutuldu ve takipçiler Adam’ın açıklanacağı günü merakla beklediler. 

Buse Terim’in, Adam’ın gerçek kimliğini açıkladığı son videosu üç günde 65 bin üzerinde takipçi tarafindan izlendi. Takipçiler Adam’ın kimliğini öğrenmelerinin ardından Buse Terim’i sosyal medya hesaplarından mesaj yağmuruna tutarken, proje hakkındaki görüşlerini dile getirdiler. 

ADAM & Buse Terim Projesi Özet:  1 Nisan’da başlayan proje, Adam’a göndermelerde bulunan “HarlemShake” videosu ve 26 paylaşılan “Adam kim?”  "HarlemShake” videosu Youtube'da 25 binin üzerinde kisi tarafindan izlendi. 

Projenin açıklandığı ve takipçilerin merakla beklediği, Buse Terim’in “Adam Kim?” videosu, Facebook’ta 300 bin takipçiye ulaştı.  Youtube'da “Adam Kim?” videosunun izlenme rakamı 3 günde 65 bin adete ulaştı. • Instagram paylaşımları ise toplam 15 binin üzerinde beğeni aldı ve yapılan yorumlarla sosyal medyada önemli bir trafik yarattı.