Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

MİTSUBİSHİDEN YENİ SEDAN ATTRAGE

Mitsubishi'nin geçtiğimiz ay konsept versiyonunu Çin'de tanıttığı küçük sedan modelinin ismi belli oldu.  Seri üretim modell...

Mitsubishi'nin geçtiğimiz ay konsept versiyonunu Çin'de tanıttığı küçük sedan modelinin ismi belli oldu. 


Seri üretim modellerinde büyük bir değişiklik yapılmayan araç şimdilik tek motor seçeneğine sahip. G4 konseptinde dikkat çeken aerodinamik gövde parçalarına sahip olmayan otomobilde daha küçük jantlar ve zeminleri mavi olmayan aydınlatma grubuyla ön panjur bulunuyor. 

1.2 litre hacimli benzinli motorla donatılacağı açıklanan aracın performans verileri açıklanmasa da 0.29 olarak açıklanan hava sürtünme katsayısıyla ortalama yakıt tüketim değerinin 5 litre/100 km'nin altında olacağı belirtildi. 

Standart olarak 5 vitesli manuel şanzımanla donatılan otomobilde sürekli değişken oranlı otomatik şanzıman (CVT) opsiyonu da yer alacak. 

Japon otomobil üreticisi Mitsubishi Attrage modelinin ilk olarak aracın üretileceği yer olan Tayland’da satışa sunulacağını açıkladı. Mitsubishi Eylül ayından sonra piyasaya sürmeyi planladığı Attrage modelini, 2014 pazarını hedefleyerek satışa sunacak.