Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TOYOTA ÖN YOLCU HAVA YASTIĞI KONTROLÜ VE İYİLEŞTİRMESİNE YÖNELİK ÖNLEM AMAÇLI GLOBAL BİR SERVİS KAMPANYASI DÜZENLEDİ

Müşteri memnuniyeti önceliğiyle hareket eden Toyota, bazı araçlarındaki ön yolcu hava yastığı kontrolü ve iyileştirmesine yönelik önlem a...

Müşteri memnuniyeti önceliğiyle hareket eden Toyota, bazı araçlarındaki ön yolcu hava yastığı kontrolü ve iyileştirmesine yönelik önlem amaçlı global bir servis kampanyası düzenlemektedir. 

Ön yolcu hava yastığı üretiminde hatalı parça olabileceği şüphesiyle yapılan kampanya, bir kaza sonucu hava yastığının patlaması sırasında oluşabilecek ısı ve yaralanma riskini azaltmaya yönelik gerçekleştirilmektedir. 

Türkiye’de bugüne kadar tarafımıza ulaşan herhangi bir şikayet bulunmamaktadır. Ülkemizde, yaklaşık 16 bin adet araca yönelik olarak gerçekleştirilecek olan kampanya kapsamında 2000-2004 yılları arasından üretilen (9-13 yaş aralığında) farklı model araçlar yeralmaktadır. 

Toyota, tamamen önleyici nitelikte olan bu kampanya için müşterilerini en kısa zamanda yetkili servislerine davet edecektir. Yaklaşık 2 saat sürecek olan işlemler ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir. 

Müşterilerimizin yaşayabileceği hassasiyet için üzüntülerimizi iletir, kamuoyunun bilgisine sunarız.