Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

NİSSAN, NİSAN AYI BOYUNCA JUKE VE QASHQAİ MODELLERİNE ÖZEL FIRSATLAR SUNUYOR

Baharı Nissan modelleri ile karşılamak isteyenler için kredi seçenekleri ve yüzde ‘0’ faiz imkanları Nissan bayilerinde tüketicileri bekliy...

Baharı Nissan modelleri ile karşılamak isteyenler için kredi seçenekleri ve yüzde ‘0’ faiz imkanları Nissan bayilerinde tüketicileri bekliyor. 

Nisan ayı kampanyası kapsamında Nissan Qashqai 51 bin 900 TL'den başlayan fiyatlarla 18 bin TL’ye 18 ay yüzde 0 faiz avantajları ile alıcılarını beklerken, Nissan Juke 44 bin 660 TL’den başlayan fiyatlarla 15 bin TL’ye 15 ay boyunca yüzde 0 faiz imkanı ile satışa sunuluyor. 

Nissan modellerine bahar geldi! Nissan, Nisan ayında müşterilerinin yoğun talebi üzerine en çok satan modeli olan Qashqai’nin de yeni nesil 1.6 dci motorlu 4x4 versiyonunu da satışa sunuyor. 

Düz vites seçeneği ile bayilerindeki yerini alan Qashqai’nin yeni versiyonu da cazip fırsatlarla müşterileri ile buluşuyor. 

Hem 2012 hem de 2013 model yılı araçlar için geçerli olacak kredi imkanları ve özel kampanyalar Nisan ayı boyunca Türkiye geneline yayılmış tüm Nissan yetkili satıcılarında geçerli olacak.MİLLİYET