Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

CİTROËN DE KAÇIRILMAYACAK NİSAN KAMPANYASI

Türkiye’de 50’den fazla noktada satış ve servis hizmeti veren Citroën, Nisan ayında da tüketicilere avantajlar sunuyor.  Citroën’in b...

Türkiye’de 50’den fazla noktada satış ve servis hizmeti veren Citroën, Nisan ayında da tüketicilere avantajlar sunuyor. 

Citroën’in binek ürün gamının lokomotif modeli olan, dinamik tasarımı ve Stop & Start teknolojisiyle sunduğu düşük yakıt tüketimi ve yüksek kalitesi ile dikkat çeken C4 modelinde 5.000 TL’ye varan cazip fiyat indirimi tüketicileri bekliyor. 

Citroën C4; kendine özel dinamik stili, geniş bagaj ve iç hacmi, çevreye duyarlı ve ekonomik motor seçenekleri ile çok geniş bir müşteri kitlesinin beklentilerine cevap veriyor.

Nisan ayına özel kampanya kapsamında tüketiciler; kendi segmentinde en başarılı modellerden biri olarak görülen C5 modeline de 6.000 TL’lik fiyat avantajı ile sahip olabiliyor. 

Citroën’in e-HDi teknolojisine sahip ilk otomobili olan, estetik ve teknolojik yenilikleri bir arada sunan Citroën C5; 1.6 litre dizel ve benzinli, 2.0 litre dizel motor seçenekleri düz, otomatik ve MCP şanzımanlarla birlikte sunuluyor. 

Citroën C5; LED gündüz sürüş farları ve alüminyum alaşımlı jantı ile oldukça çekici. Düşük yakıt tüketiminin yanı sıra tasarımı ve teknolojisi ile fark yaratan C5; zengin güvenlik ekipmanlarının yanı sıra yarı deri koltuk ve navigasyon özelliklerinin standart olarak sunulduğu daha prestijli, donanımlı olan Executive versiyonu ile de dikkat çekiyor. 

Executive versiyonda bulunan; park yeri mesafe ölçüm sistemi, bluetooth (Telefon kiti) ve USB bağlantı noktası gibi konfor donanımları müşterilerin beklentisine cevap veriyor.
Ticari araçlarıyla da yoğun ilgi gören Citroën; ticari araç segmentinin önde gelen modeli olan ve güç, yakıt tasarrufu, güvenlik alanlarında yüksek performans sergileyen Berlingo modelinde de cazip fırsatlar tüketicileri bekliyor. 

Yolculukları konforlu ve keyifli hale getiren Berlingo’da 5.000 TL indirim avantajı sunuluyor
Detaylı bilgi citroen web sitesi ve citroen yetkili satıcılarında