Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TOYOTA'NIN CENEVREDEKİ 3 BOYUTLU STANDI OTOMOBİLLER KADAR İLGİ ÇEKTİ

Toyota’nın Cenevre Motor Show’daki standı en az otomobiller kadar ilgi çekti.  Ürettiği otomobillerde yeni tasarım anlayışını hayata ...

Toyota’nın Cenevre Motor Show’daki standı en az otomobiller kadar ilgi çekti. 

Ürettiği otomobillerde yeni tasarım anlayışını hayata geçiren Toyota, stand anlayışında da yeniliğe giderek fuar ziyaretçilerine büyük bir sürpriz yaptı. Japon kağıt katlama sanatı Origami'den esinlenerek yaratılan ve The Wave (Dalga) adı verilen yeni Toyota stand konsepti ilk kez Cenevre’de otomobil dünyası ile buluştu. 

"The Wave-Dalga" farklı tasarımı ile otomobil severlerin, otomobiller kadar ilgi gösterdiği bir stand dizaynı olarak hafızalarda yer etti. 
Otomobil fuarı standlarından tamamen farklı olarak tasarlanan ve insanları Toyota hakkında çok daha fazla şey öğrenmeye sürükleyen 3 boyutlu yeni stand dizaynı otomobil severlerin tüm dikkatini üzerinde topladı. 

Heyecan veren tutkulu yeni modelleriyle gözlere de hitap eden Toyota, 3 boyutlu standıyla farklı olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi. Toyota katıldığı her otomobil fuarında, stand dizaynını o ülkenin ihtiyaçlarına ve fuarın bulunduğu bölgenin özelliklerine göre dizayn edeceğini de açıkladı. 

Toyota böylelikle, o bölgedeki ziyaretçilerin dikkatini daha çok çekerek yeni bir tarz yaratacak.