Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

MERCEDES-BENZ ZOR ÖLÜM 5 ÖLMEK IÇIN GÜZEL BIR GÜN FILMI ILE IZLEYICILERE TAM 14 FARKLI MODELINI SUNUYOR

Mercedes-Benz G-Serisi, Sprinter, Unimog ve Zetros dünyayı kurtarıyor…  “Zor Ölüm 5: Ölmek için güzel bir gün!” ülkemizde 15 Şubat’tan i...

Mercedes-Benz G-Serisi, Sprinter, Unimog ve Zetros dünyayı kurtarıyor… 

“Zor Ölüm 5: Ölmek için güzel bir gün!” ülkemizde 15 Şubat’tan itibaren sinemalarda! Türkiye’de Tiglon tarafından gösterime sunulan, artık bir efsane haline gelen “Zor Ölüm” film serisinin beşincisini, Mercedes-Benz, geniş bir ürün gamı ile destekliyor. 

Baş rol oyuncuları, Bruce Willis, Jai Courtney ve Sebastian Koch, tüm dünyada beyaz perde üzerinden seyircilerle buluşuyor. Filmde yer alan tam 14 farklı Mercedes-Benz model araç da filmin diğer baş kahramanlarını oluşturuyor. 

Araçların bir çoğu, Moskova’nın tehlikeli sokaklarında, nefes kesici araç kovalama sahnelerinde önemli rol oynuyor. Dayanıklı ve yok edilemez 4 ana model olarak ise Mercedes-Benz G-Serisi, Sprinter, Unimog ve Zetros dünyayı kurtarıyor. 

Her zaman güvenlik, performans ve özgün tasarım sembolü olan Mercedes-Benz araçları temsil eden bu modeller, otantik senaryoya tamamen ayak uydurarak, dayanıklı ve kaslı yapılarıyla ideal kahraman araçları olarak filmin ana karakterleri John ve Jack McClane ile bütünlük sağlıyorlar. 

 “Zor Ölüm 5: Ölmek için güzel bir gün!”de heyecan veren sahneler, duygusal anlamda filme tamamen uyum sağlayan araçlar ile sunuluyor. C-Serisi’nden Zetros’a, film sırasında gösterilen ve filmin nefes kesen sahnelerine konu olan Mercedes-Benz model filosu, gişe rekorları kırması beklenen filmde göz dolduruyor. 

Bu kahraman araçlara ek olarak, filmde yer alan modellerden bazıları ise C-Serisi, Vito, E-Serisi, yeni G 63 AMG, GL-Serisi ve Maybach 57.