Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ (MTV) ÖDEMELERİNİ GARANTİ İNTERNET ŞUBESİ’NDEN YAPAN KULLANICILARA PIRELLI’DEN %20 İNDİRİM

01-31 Ocak 2013 tarihleri arasında MTV ödemesini Garanti İnternet Şubesi’nden yapan Garanti müşterilerine özel yaz-kış otomobil, SUV (4x4) ...

01-31 Ocak 2013 tarihleri arasında MTV ödemesini Garanti İnternet Şubesi’nden yapan Garanti müşterilerine özel yaz-kış otomobil, SUV (4x4) ve hafif ticari araç lastiklerinde Pirelli % 20 indirim fırsatı sunuyor. 

01-31 Ocak 2013 tarihleri arasında MTV ödemelerini Garanti İnternet Şubesi’nden yapan müşteriler, 31 Mart tarihine kadar geçerli olmak üzere, Pirelli Yetkili Satıcılarından yapacakları yaz-kış otomobil, SUV (4x4) ve hafif ticari araç lastik alışverişlerinde %20 indirim fırsatından yararlanıyor. 

Böylece Garanti müşterileri MTV fırsatı ile Pirelli’den %20 indirimli olarak alacakları kış lastikleri ile kışın zorlu şartlarında güvenli yolculuğun keyfini sürebiliyor. Müşteriler MTV ödemelerini Garanti İnternet Şubesi’nden kredi kartıyla 6 taksitle ya da hesaplarından ödeyebilirler. 

İndirimden faydalanmak için ise yapılan MTV ödemesinin dekontu ya da çıktısı ile Pirelli Yetkili Satıcılarından herhangi birine gidilmesi yeterli oluyor.