Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TEKNOSA’DA HARCA, BP’DE AKARYAKIT KAZAN

BP Türkiye ve Teknosa işbirliği çerçevesinde 17 Aralık 2012 ile 17 Ocak 2013 tarihleri arasında gerçekleşecek yeni yıl kampanyasında Tekno...

BP Türkiye ve Teknosa işbirliği çerçevesinde 17 Aralık 2012 ile 17 Ocak 2013 tarihleri arasında gerçekleşecek yeni yıl kampanyasında Teknosa Turuncu kart ile tek seferde 250TL ve üstü alışveriş yapanlar BP’den akaryakıt kazanıyor! 

Katılımcılar, Turuncu kart ile gerçekleştirdikleri Teknosa alışverişlerinin ardından Teknosa satış fişi/ fatura üzerinde yeralan BP kampanyasında geçerli olan kampanya kodunu kampanyaya katılan BP Club üyesi BP istasyonlarında, BP Club kartlarına tanımlatarak kampanyaya dahil olacaklardır. 

BP Club üyesi BP istasyonlarından kampanya süresince BP Club kartları ile yaptıkları akaryakıt ve/veya otogaz alımlarının toplam tutarı 250TL’ye ulaştığında 25 TL’lik puan kazanacaklar. 

BP Club kartlarına yüklenecek olan 25 TL değerindeki puanlar 25 Ocak 2013 tarihine kadar yine BP Club üyesi BP istasyonlarından yapılacak akaryakıt alımlarında öncelikli olarak kullandırılacak. 

Kampanyadan faydalanabilmek için öncelikle Teknosa'da Turuncu Kart ile tek seferde 250TL (KDV dahil) ve üstü alışveriş yapılması gerekmektedir. 
Kampanya koşullarını yerine getiren müşterilerin Teknosa satış fişi/fatura üzerinde BP kampanyasında geçerli kampanya kodu yer alacaktır. 
Özel kampanya kodu, kampanyaya katılan BP Club üyesi BP istasyonlarında, aynı müşterinin BP Club kartını kampanyaya dahil etmek için gerekmektedir.

Kampanya süresince, kampanyaya katılan BP Club üyesi BP istasyonlarında, kampanyaya dahil edilmiş BP Club kartı kullanılarak yapılan akaryakıt ve/veya otogaz alımlarının toplam tutarı 250 TL’ye ulaştığında, ilgili kartlara 25 TL değerinde yakıt puanı otomatik olarak yüklenecektir. 

Daha fazla detay teknosa, BP akaryakıt istasyonları ve web sitelerinde