Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

MERCEDES-BENZ CEBIT BİLİŞİM EURASİA’DA

29 Kasım - 2 Aralık 2012 tarihleri arasında CNR Expo Center’da düzenlenen Avrasya'nın en büyük Bilişim, Teknoloji ve İletişim Platformu...

29 Kasım - 2 Aralık 2012 tarihleri arasında CNR Expo Center’da düzenlenen Avrasya'nın en büyük Bilişim, Teknoloji ve İletişim Platformu CeBIT Bilişim Eurasia’ya Mercedes-Benz Türk yeni Mercedes-Benz A-Serisi ile katıldı. 

Mercedes-Benz markasının yeni dinamizminin açık bir ifadesi olan yeni A-Serisi, en ince detayına kadar tamamen yenilendi. 

Tasarımı ve dinamik ruhu A-Serisi’nin, daha ilk bakışta göze çarpan en belirgin özelliklerini oluşturuyor. A-Serisi’nin heyecan uyandıran sportif dış tasarımı ve yüksek kaliteyi yansıtan iç tasarımı ile kendine özgü karakteri, Mercedes-Benz’in yeni tasarım stratejisini yansıtıyor. 

Keskin hatlar ve gerilim yansıtan yüzeyler yeni A-Serisi’nin dış tasarımının karakterini belirliyor. Yeni A-Serisi, çok sayıda farklı seçenekle kişiselleştirilebilen temel teknik özelliklerin yanı sıra, müşterinin kişisel zevklerine hitap edecek 3 farklı tasarım konsepti ile sunuyor; 

 "Urban", "Style" ve "AMG Sport". CeBIT Bilişim Eurasia, Avrasya bölgesindeki bilişim firmalarının yanı sıra işinde bilişimi kullanan tüm dikey sektör firmalarını, kamu kurumlarını ve medya kuruluşlarını aynı çatı altında buluşturuyor. 

2011 yılında 120 bini aşkın ziyaretçisi, bini aşkın katılımcısı ile büyük ilgi görmüş olan CeBIT fuarına, bu sene de ilginin artarak devam etmesi bekleniyor.