Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

CİTROEN MODELLERİNDE 5000 TL YE VARAN İNDİRİMLER

Citroen, binek ürün gamının lokomotif modeli C4 için peşin alımlarda anahtar tesliminde 4 bin 500 TL indirim yapıyor. Ayrıca 20 bin TL için...

Citroen, binek ürün gamının lokomotif modeli C4 için peşin alımlarda anahtar tesliminde 4 bin 500 TL indirim yapıyor. Ayrıca 20 bin TL için 24 ay yüzde 0 faiz seçeneği sunuyor 

Citroen tüketicilere binekte 20 bin TL için 24 ay yüzde 0 faiz avantajı sunuluyor. Yüzde 0 faiz kampanyasından faydalanmak istemeyen tüketiciler için, peşin alımlarda cazip indirim tutarları da sunuluyor. 

Citroen'in binek ürün gamının lokomotif modeli olan, dinamik tasarımı ve Stop&Start teknolojisiyle sunduğu düşük yakıt tüketimi ile dikkat çeken C4 modelinde peşin alımlarda anahtar teslimde 4 bin 500 TL'ye varan cazip fiyat indirimi tüketicileri bekliyor. 

Kasım ayı boyunca Citroen'in diğer binek araçlarda da 3 bin 700 TL 'ye varan indirimler dikkat çekiyor. Ticari araçlarıyla da yoğun ilgi gören Citroen'de; ticari araç segmentinin önde gelen modeli olan ve güç, yakıt tasarrufu, güvenlik alanlarında yüksek performans sergileyen Berlingo modeli için de cazip fırsatlar devam ediyor. 

Yenilenen yüzüyle yolculukları daha da konforlu ve keyifli hale getiren Berlingo'da ise peşin alımlarda 3 bin TL fiyat indirimi sunuluyor. 

Ayrıca kullanıcılara binek araç konforu vaad eden ve hem şehir hem de iş hayatının tüm gereklerini karşılamaya yönelik olarak üretilen Nemo'da ise peşin alımlarda 5 bin TL'ye varan indirim avantajı sunuluyor.