Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

PIRELLI DEN AVEA VE TÜRK TELEKOMLULARA ÖZEL %20 İNDİRİM

Pirelli, tüketicinin hayatını kolaylaştıran kampanyalara imza atmaya devam ediyor.  21 Kasım 2012 tarihine kadar Pirelli’den otomobil...

Pirelli, tüketicinin hayatını kolaylaştıran kampanyalara imza atmaya devam ediyor. 

21 Kasım 2012 tarihine kadar Pirelli’den otomobil, 4x4 veya hafif ticari araç lastiği alan tüm Avea veya Türk Telekom müşterileri yüzde 20 indirim kazanıyor. 

Sadece teknolojileriyle değil, gerçekleştirdiği kampanyalarla da tüketici dostu bir yaklaşım sergileyen Pirelli, Avea ve Türk Telekom müşterilerine özel yeni bir kampanyaya imza atıyor. 

Kampanyanın geçerli olduğu 21 Eylül 2012 ile 21 Kasım 2012 tarihleri arasında Pirelli Yetkili Satıcılarından otomobil, 4x4 veya hafif ticari araç lastiği alan Avea ve Türk Telekom aboneleri yüzde 20 indirim avantajından yararlanıyor. 

Kampanyadan yararlanmak için Avea’lılar PIRELLI yazıp 5060’a, Türk Telekom müşterileri ise PIRELLI yazıp boşluk bırakarak alan kodu ile birlikte ev telefon numarasını yazarak 6616’ya kısa mesaj göndererek alacakları şifreyle Pirelli Yetkili Satıcılarına gitmesi yeterli. 

Gelecek olan şifre tek kullanımlık olup kampanyadan birden fazla kez yararlanmak isteyenlerin yeniden şifre alması gerekiyor. Kampanyayla ilgili detaylı bilgiye pirelli veya aveaheryerdekazandirir.tr adreslerinden ulaşılabiliyor.