Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

PIRELLI’DEN AĞIRVASITA LASTİĞİ ALAN HERKES PETROL OFİSİNDEN HEDİYE AKARYAKIT ÇEKİ KAZANIYOR

Ağırvasıta lastiklerinin lideri Pirelli’den Temmuz ayında 4 adet ağırvasıta lastiği alan herkes Petrol Ofisi’nden 80 TL’ye kadar akaryakıt ...

Ağırvasıta lastiklerinin lideri Pirelli’den Temmuz ayında 4 adet ağırvasıta lastiği alan herkes Petrol Ofisi’nden 80 TL’ye kadar akaryakıt hediye çeki kazanıyor. 

Tüketici odaklı kampanyalarına bir yenisini daha ekleyen Pirelli, Petrol Ofisi işbirliğiyle yeni bir kampanyaya imza atıyor. Pirelli’nin 31 Temmuz 2012 tarihine kadar geçerli olan kampanyası kapmasında 4 adet 17,5 inç ölçüsünde Pirelli ağırvasıta lastiği alan herkes Petrol Ofisi’nden 60 TL değerinde hediye akaryakıt çeki kazanırken, 4 adet 19,5 inç Pirelli ağırvasıta lastiği alan herkes ise Petrol Ofisi’nden 80 TL değerinde hediye akaryakıt çeki kazanıyor.

Pirelli, güvenlik, kalite ve dayanıklılığı bir araya getiren ağırvasıta lastikleriyle daha uzun ömür, dayanıklılık ve düşük yakıt tüketimini garanti ediyor. 

Bünyesinde aromatik yağlar içermeyen Pirelli ağırvasıta lastikleri, çevre dostu özellikleri ile dikkat çekerken düşük yakıt tüketimi, uzun kilometre performansı ve daha fazla kaplanabilirlik ise rakiplerinden bir adım öne geçmesini sağlıyor.