Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

YENİ CHEVROLET AVEO HATCHBACK'DE OTOMATİK VİTES DÜZ VİTES FİYATINA

Yeni Chevrolet Aveo Hatchback'de Haziran ayı boyunca 3.200 TL tutarındaki 6 ileri otomatik vites farkı Chevrolet'den hediye!  O...

Yeni Chevrolet Aveo Hatchback'de Haziran ayı boyunca 3.200 TL tutarındaki 6 ileri otomatik vites farkı Chevrolet'den hediye! 

Otomatik Vites Konforu = Düz Vites Fiyatı Sınıfının en güvenli otomobili 

Yeni Chevolet Aveo, konfor denilince de akla gelen ilk otomobil. 6 ileri otomatik vites seçeneği ve tüm modellerinde sunduğu standart yokuşta kalkış desteği ile de sınıfına fark atıyor. 

Yeni Chevrolet Aveo sınıfının en yüksek standart güvenlik özelliklerinin yanı sıra yeni 1.3 litre Turbo Dizel motor (75 beygir ve 95 beygir) seçenekleri ile ekonomik sürüş sağlıyor. 

Yeni Chevrolet Aveo ; Sedan ve Hatchback gövde seçenekleri 6 ileri otomatik vites seçeneği 1.2 litre, 1.4 litre benzinli, yeni 1.3 litre turbo dizel motor seçenekleri EuroNCAP'den 5 yıldız 8 hava yastığı ABS ESC (Elektronik Stabilite Kontrol Programı) Cruise Control Çocuk Koltuğu Bağlantı Sistemi (ISOFIX) TC (Çekiş Kontrol Sistemi) Bluetooth müzik sistemi Yokuşta Kalkış Desteği 

Bu büyük fırsattan siz de yararlanmak için hemen en yakın Chevrolet bayisineuğrayabilirsiniz