Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

RENAULT TRUCKS, PREMİUM 430 VE PREMİUM 460 ÇEKİCİ MODELLERİNDEN SATIN ALANLARA 5.000 TL DEĞERİNDE YEDEK PARÇA HEDİYE

Renault Trucks'tan yazın en ÇEKİCİ kampanyası !  1 Haziran - 31 Temmuz 2012 tarihleri arasında Renault Trucks, yakıt tasarrufunda li...

Renault Trucks'tan yazın en ÇEKİCİ kampanyası ! 

1 Haziran - 31 Temmuz 2012 tarihleri arasında Renault Trucks, yakıt tasarrufunda lider Premium 430 ve Premium 460 çekici modellerinden satın alan müşterilerine 5.000 TL değerinde yedek parça hediye ediyor. 

Renault Trucks sahipleri kendilerine özel olarak hazırlanan Servismatic kartlarına yüklenecek bu puanları kullanarak yetkili servis noktalarında açılan iş emirlerine bağlı 5.000 TL tutarındaki yedek parça alımlarını ücretsiz olarak yapabilecekler. 

Renault Trucks Satış Direktörü Ömer Bursalıoğlu kampanyanın müşterilerine daha yakın, daha kaliteli ve sürekli hizmet verebilmek için hazırlandığını belirterek, “Araçlarımızın düşük yakıt tüketimi ile işletme maliyetlerinde sağladığı tasarrufu bir adım daha ileri götürerek, bu kampanya ile müşterilerimizin yedek parça maliyetlerini de düşürdük. 

Ağır vasıta sahiplerinin yanında olmaktan gurur duyuyoruz” dedi. Renault Trucks Müşteri Hizmetleri Direktörü Serkan Karataban ise kampanya ile ilgili olarak “Renault Trucks olarak müşterilerimize verdiğimiz sözün arkasında durarak ağır vasıta sektöründe bir ilk olan Servismatic kartı sayesinde müşterilerimizi her bakımdan kazançlı çıkarmaya devam ediyoruz. 

Müşterilerimiz bu tip özel kampanya ve aktivitelerden Renault Trucks sahibi olduğu sürece yararlanmaya devam edecekler.” dedi. 

Kısaca Servismatic Servismatic, Renault Trucks’ın müşterilerine sunduğu bir hizmettir. Servismatic ile tüm Renault Trucks sahipleri, Renault Trucks yetkili servislerinde yaptırdıkları servis işlemleri için açılan iş emirlerine bağlı satın aldıkları orijinal yedek parçalar karşılığında puan kazanırlar ve bu puanları bir sonraki servis harcamalarında kullanabilirler.