Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TOYOTA’DAN HAZİRAN AYINA ÖZEL FIRSAT KAMPANYASI

Teknolojik yenilikleri, en üst düzeyde sunulan konforu ve güvenliğe verdiği önemle insan hayatına değer katan bir Toyota sahibi olmak için ...

Teknolojik yenilikleri, en üst düzeyde sunulan konforu ve güvenliğe verdiği önemle insan hayatına değer katan bir Toyota sahibi olmak için avantajlar ile dolu Haziran ayı kampanyası fırsatlar dünyasının kapılarını aralıyor. 

Kampanya dahilinde Yeni Yaris’in benzinli modellerinde 2 bin TL’ye varan indirim sunulurken, Auris 2 bin 800 TL indirimle kullanıcılarını bekliyor. 

Yeni Yaris 230 TL, Auris 275 TL ve Corolla 350 TL ve Yeni Avensis 725 TL’ den başlayan taksitler ile Toyota Plazalarda sizleri bekliyor. 

Her bütçeye özel olarak geliştirilen esnek ödeme koşullarını müşterilerine sunan Toyota Finans Sistemi ile Haziran ayında tutkuyla bağlanacağınız bir Toyota’ya kolayca sahip olabilirsiniz. 

Haziran ayı boyunca sürecek kampanyada 230 TL’den başlayan taksitler ve 3 bin 200 TL’ye varan indirimler, hayalini kurduğunuz Toyota’yı garajınıza getiriyor. 

Toyota’nın üstün teknoloji, üst düzey konfor ve maksimum güvenlik sunan modellerinden birini istiyorsanız tüm Türkiye’ye yayılmış Toyota Plazalara uğramanız yeterli. 

Her bütçeye uygun taksit seçeneklerinin sunulduğu Haziran kampanyası ile Yeni Yaris 230 TL, Auris 275 TL, Corolla 350 TL, Yeni Avensis 725 TL ve Hilux’ta 512 TL’lik aylık taksitler ile “Toyota ayrıcalığını” yaşayanlar arasına hemen katılabilirsiniz. 

Kampanya ile Toyota Auris’in tüm modellerinde 2 bin 800 TL indirim yapılırken, Corolla 1.33 Comfort 2 bin 200 TL indirimle kampanyadaki yerini alıyor. 

Yeni Yaris’in benzinli modellerinde de 2 bin TL’ye varan indirimler de sunuluyor. Hilux ise 3 bin 200 TL’ye varan indirimle sizleri bekliyor. 

Toyota’nın yeni tasarım anlayışının öncülerinden olan ve zarif çizgileriyle segmentinde dikkat çeken Yeni Toyota Avensis ise 56 bin 900 TL’ den başlayan fiyatlarla Toyota Plazalar’da prestijli bir sürüş için yeni sahiplerini bekliyor. 

Haziran ayına özel kampanya ile Toyota farklılığını yaşamak isteyenler için, yüzde 1,08’den başlayan faiz oranlarıyla 60 aya varan vade, ilk ödemenizi Kasım 2012’de yapabileceğiniz 4 ay taksit erteleme ve balon ödeme gibi birçok avantaj bulunuyor. 

İkinci el aracını satmak ve yeni bir Toyota almak isteyenlere de, eski araçlarına uygun fiyatı bulabilmek için 3 ay ek süre verilen “vadeli takas” hizmeti ile de büyük kolaylık sağlanıyor. 

Markası ne olursa olsun otomobillerini takas yapmak isteyen müşterilerin de açık oto pazarlarında yorulmadan, ilanlarla uğraşmadan, otomobil alım satımında; güvenli, kaliteli, bütün işlemlerin tek bir noktadan yapıldığı hızlı “Xchange by Toyota” uygulamasından yararlanmak için Türkiye’ye yayılmış Toyota Plazalar sizlere en iyi hizmeti vermek için bekliyor.