Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SINIRLI SAYIDA NİSSAN JUKE SHİRO TÜRKİYEDE SATIŞA SUNULDU

Tasarımları ile fark yaratan Nissan, sınırlı sayıdaki Juke Shiro modelini Türkiye’de satışa sundu.  İç tasarımında beyazın farkını ya...

Tasarımları ile fark yaratan Nissan, sınırlı sayıdaki Juke Shiro modelini Türkiye’de satışa sundu. 

İç tasarımında beyazın farkını yansıtan Juke Shiro, sadece kendisine özel jant tasarımı ile de dikkatleri üzerine çekiyor. 

Mayıs ayındaki performansıyla bu yılın en yüksek satışını gerçekleştiren Nissan Qashqai’nin de yeni donanım versiyonları ve çevre görüş sistemi özelliği bu fenomen modelin farkını taçlandıracak. Nissan’ın “Şehrin Haylazı” konsepti ile sunduğu Juke, Shiro modeli ile daha çekici bir görünüme büründü. 

Sınırlı sayıda üretilen ve Haziran ayında Türkiye’de satışa sunulan Juke Shiro; beyaz iç konsolu, beyaz dikişli deri koltukları, direksiyon simidi ve vites topuzu ile sıradışı tasarımın somut bir göstergesi olarak yollara çıkıyor. 

Gümüş renk mat ayna ve kapı kollarına sahip olan Juke Shiro parlak siyah B sütunu ve sadece bu modele özgü Juke Shiro tip özel jant tasarımıyla farklı olmak isteyenler için ideal bir seçenek olma özelliği taşıyor. 

Juke Shiro tasarımının yanı sıra ısıtmalı ön koltukları, otomatik kliması, otomatik yanan farları, yağmur sensörlü ön silecekleri, akıllı anahtarı ve start stop butonu ile konforlu yolculukların garantisini veriyor. 

Daha fazla detay nissan web sitesi ve nissan yetkili satıcılarında