Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TOYOTA CAMATTE CONCEPT

Camatte konsepti ebeveynlere ve çocuklara eğlenceli bir aile deneyimi veya hobi olarak otomobil sürme ve özelleştirme keyfini yaşama ...


Camatte konsepti ebeveynlere ve çocuklara eğlenceli bir aile deneyimi veya hobi olarak otomobil sürme ve özelleştirme keyfini yaşama fırsatı sunuyor. 

Camatte Toyota’nın ifadesi ile çocukların sürüş becerilerini geliştirmelerine de yardımcı oluyor. 

Camatte motorlu araçların nasıl işlediğine ilgi gösterilmesini sağlamak için çok basit bir gövde yapısına sahip. Araç Sor ve Daichi adını taşıyan iki farklı gövde tarzına sahip. 

Oyuncağa benzeyecek şekilde tasarlanan Camatte kolayca çıkarılıp takılabilen gövde panelleriyle tamamen özelleştirilebilen bir dış kısma sahip. Araçta Sor ve Daichi adını taşıyan iki farklı gövde tarzı bulunuyor. 

Farklı şekil ve renklerdeki bir dizi gövde paneli sayesinde aracın dış kısmı benzersiz hale getirilebiliyor. Aracın gövde panelleri kolayca takılıp çıkarılabiliyor. İç kısımda üçgen bir oturma düzeni bulunuyor. 

Sürücü önde ve ortada yolcular ise arkada, birbirine yakın konumda oturuyor. Arka koltukların mesafesi hem ebeveylerin çocuk ile iletişim kurmasına izin veriyor, hem de arka-sağ koltukta oturan bir yetişkinin çocuğa direksiyon ve fren konusunda yardımcı olmasına imkan tanıyor. 

Toyota, çocukların Camatte’yi, go-kart pistleri gibi halka açık olmayan mekanlarda kullanması gerektiğine dikkat çekti.ntvmsnbc