Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

PIRELLI'DEN BONUS KART SAHİPLERİNE 8 TAKSİT FIRSATI

Pirelli, Bonus üyesi satış noktalarında geçerli yeni kampanyasıyla lastiklerini yenilemek isteyen otomobil kullanıcılarına 8 taksit fırsatı...

Pirelli, Bonus üyesi satış noktalarında geçerli yeni kampanyasıyla lastiklerini yenilemek isteyen otomobil kullanıcılarına 8 taksit fırsatı sunuyor. Haziran ayını da kapsayan kampanya 31 Temmuz 2012 tarihine kadar geçerli olacak. 

Sadece teknolojileriyle değil, gerçekleştirdiği kampanyalarla da tüketici dostu bir yaklaşım sergileyen Pirelli, Bonus işbirliğiyle yeni bir kampanyaya daha imza atıyor. 

31 Temmuz 2012 tarihine kadar Bonus üyesi Pirelli Yetkili Satıcılarından binek otomobil veya hafif ticari araç lastiği alan tüketiciler, lastiklerini vade farkı olmaksızın 8 taksitle satın alabilecek. 

Pirelli’nin Bonus işbirliğiyle gerçekleştirdiği kampanya kapsamında Deniz Bonus, Şeker Bonus, TEB Bonus, ING Bonus, Eurobank Tekfen Bonus, TFKB Happy Card sahipleri Bonus üyesi Pirelli Yetkili Satıcılarından otomobil veya hafif ticari araç lastikleri alımını kapsayan 8 taksit fırsatından 31 Temmuz 2012 tarihine kadar yararlanabilecek.