Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

ASTON MARTIN VANQUİSH

Yeni Vanquish, Aston Martin model yelpazesinde DBS’nin yerine geçti ve sınırlı sayıda üretilen One-77 süper otomobilin ve V12 Zagato’nun hem...

Yeni Vanquish, Aston Martin model yelpazesinde DBS’nin yerine geçti ve sınırlı sayıda üretilen One-77 süper otomobilin ve V12 Zagato’nun hemen altına yerleşti. 

Vanquish’in en dikkat çekici ve çarpıcı özelliği, yeni ve şık karbon fiber gövdesi. Yeni otomobil, sadece 77 adet üretilen One-77’den ilham ve tasarım öğeleri alarak yaratılmış. 

DBS ile kıyaslandığında her açıdan büyüyen yeni Vanquish’de kabin ve bagaj alanı da genişlemiş. Vanquish, Aston Martin’in 6,0 litrelik V12 motorunun geliştirilmiş daha güçlü bir versiyonunu kullanıyor. 

Motor gücünü Touchtronic adında altı vitesli otomatik şanzıman ile arka tekerleklere aktarıyor. V12 motor artık 570 beygir güç ve 620 Nm tork üretiyor ve bu sayede otomobil 0’dan 100 km/s’ye 4,1 saniyeden ulaşıp 295 km/s azami hıza çıkabiliyor. 

Deri ve Alcantara kokpitte, 1000 wattlık Bang & Olufsen BeoSound 15 hoparlörlü ses sistemi ve Garmin uydu navigasyonu öne çıkan özellikler arasında bulunuyor.ntvmsnbc