Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

PIRELLI’DEN CHRONO ALANLAR TURKCELL’LE KONUŞUYOR

Lastik sektörünün öncüsü Pirelli, Mayıs ayına özel kampanyayla 2 adet Pirelli Chrono lastik alan herkese Turkcell’den haftalık 100 TL /25...

Lastik sektörünün öncüsü Pirelli, Mayıs ayına özel kampanyayla 2 adet Pirelli Chrono lastik alan herkese Turkcell’den haftalık 100 TL /250 dakika konuşma kartı hediye ediyor. 

Tüketici odaklı kampanyalarına bir yenisini daha ekleyen Pirelli, hafif ticari araç lastikleri kategorisinde yer alan Chrono’ya özel kampanyasını Mayıs ayında tüketicileriyle buluşturuyor. 

31 Mayıs 2012 tarihine kadar geçerli olan kampanya kapsamında Pirelli’den 2 adet Chrono lastik alan kullanıcılar “Şifre, Ad, Soyad” bilgilerini 3640’a kısa mesajla göndererek kampanyadan yararlanmaya başlıyor ve Turkcell’den haftalık 100 TL/250 dakika konuşma kartı kazanıyor. 

Hafif ticari araç segmentinin öncüsü Pirelli Chrono, ticari araçların gereksinimi olan dayanıklılığı garanti ediyor. Güçlendirilmiş lastik yapısı ve özel taban deseni ile mükemmel frenleme ve çekiş özelliğine sahip olan Chrono, ağır yüklüyken bile virajlardan yüksek güvenlik sunmakta ve darbelere ve kaldırıma sürtmeye karşı mükemmel koruma sağlamakta.