Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

ANADOLU ARAÇLAR’A GEELY GROUP’TAN EN İYİ SATIŞ SONRASI HİZMET ÖDÜLÜ

Geely markasını ülkemize ithal eden Anadolu Araçlar, 2011 yılında tüm Geely distribütörleri arasında en iyi satış sonrası hizmeti veren di...

Geely markasını ülkemize ithal eden Anadolu Araçlar, 2011 yılında tüm Geely distribütörleri arasında en iyi satış sonrası hizmeti veren distribütör ödülünü almaya hak kazandı. 

Geely markası tüm dünyada Rusya, Ukrayna, Şili, Arjantin, Kolombiya, Peru, Suriye, Brezilya başta olmak üzere toplam 55 ülkede 82 distribütöre sahip. Anadolu Araçlar’a bu ödül, servis yapılanması, müşteri memnuniyeti ve garanti hizmeti gibi kriterler değerlendirilerek verildi. 

Anadolu Araçlar, 2008 yılından beri Türkiye'de Anadolu Grubu çatısı altında Geely markasının tüm pazarlama, satış ve satış sonrası organizasyonundan sorumlu olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Misyonunu “en kolay alınan otomobil markası olmak” olarak belirleyen Anadolu Araçlar, bu hedefini gerçekleştirmek için çalışmalarına yoğun şekilde devam ediyor. 

Çin’in en büyük özel sektör otomobil markası Geely, Avrupa’daki genişleme stratejisi doğrultusunda Türkiye’den sonra Avrupa’da başka pazarlara da girmeye hazırlanıyor. 

Küresel oyuncu olma hedefiyle hareket eden Geely Group, bu doğrultuda 2016 yılında Çin’de 1,000,000, yurutdışı pazarlarda ise 400,000 adet araç satışına ulaşmayı hedefliyor.