Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SKODA'DA KAMPANYA RÜZGARI DİNMİYOR

Skoda, sene başından bu yana sürdürdüğü kampanya fırsatlarına,Nisan ayında bir yenisini daha ekledi. Skoda’da kampanya fırsatları bitmiyor. ...

Skoda, sene başından bu yana sürdürdüğü kampanya fırsatlarına,Nisan ayında bir yenisini daha ekledi.

Skoda’da kampanya fırsatları bitmiyor. Skoda, diledikleri modele çok daha cazip fırsatlarla sahip olmak isteyen müşterileri için düzenlediği kampanyalara bir yenisi daha ekledi.

Nisan ayı boyunca Skoda showroomlarını ziyaret eden müşteriler, en cazip kampanyalı fiyatlar ile en uygun kredi ve faiz oranlarını bir arada kullanarak Skoda araç sahibi olabilecekler.

Tasarruf ve konforu bir arada sunan Fabia’nın diledikleri modeline 29.000 TL, en çok tercih edilen Skoda modelleri arasında yer alan Octavia’ya 39.700 TL, konforu, teknoloji ve güç ile harmanlayarak sunan Superb modeline ise 54.500 TL’den başlayan kampanyalı fiyatlarla ve bu fiyatlar üzerinden tüm benzinli modellerde 12 aya kadar 12 bin TL kredi için 0 faiz oranlarıyla sahip olabilecekler.

Tüm Skoda Yetkili Satıcılarında geçerli olacak kampanya fırsatlarında, araç bedelinin yüzde 90’ına kadar kredi kullanmak isteyen müşteriler de unutulmadı.

Skoda Finans’ın sunduğu kredi kampanyasında Fabia sahibi olmak isteyenler 60 aya varan vadelerde yüzde 0.99, Octavia ve Superb için de yüzde 1.10 faiz oranıyla kredi kullanabilecekler.

Hiç yorum yok