Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

BRİDGESTONE LASTİK ALANA DİGİTURK HEDİYE

2 Nisan-31 Mayıs 2012 tarihleri arasında geçerli ampanya kapsamında, Bridgestone markalı, 14 Jant ve üzeri, tek seferde en az 4 adet binek v...

2 Nisan-31 Mayıs 2012 tarihleri arasında geçerli ampanya kapsamında, Bridgestone markalı, 14 Jant ve üzeri, tek seferde en az 4 adet binek ve 4x4 perakende lastik alanlara 1 yıllık Digiturk paketi Giriş Paketi + 1 Keyif Paketi hediye

İlgili kampanya yalnızca anlaşmalı Bridgestone, Lassa, OtoPratik ve Lastiğim noktalarında, Digiturk Kampanyasına Özel Fiyat Listesi’nde belirtilmiş fiyatlardan alımlarda geçerlidir.

Kampanya kapsamında Müşteri Keyif Paketi için Belgesel, Çocuk, Sporsever, Müzik ve Eğlence, Haber ve Dünya Paketleri’nden birini seçecek olup Ayrıca 2012-13 Sezonunun ilk ayında kullanılmak üzere Lig TV, ve aktivasyonu takip eden ay için de bir aylık film paketi hediye edilecektir. Eğer müşteri Digiturk üyesi ise bir yıl Digiturk Plus hakkına sahip olacaktır.

Mevcut Digiturk üyeleri için; 1 yıl bedava Digiturk Plus üyeliği ya da KDV dahil 116 TL Digiturk fatura indirimi hediye edilir.

Üyeliğinizi aktive etmek için (0212) 473 73 73 no’lu Digiturk Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir ya da cep telefonunuzdan büyük harflerle “BRST” yazıp boşluk bırakarak ad ve soyadınızı yazarak 3834’e SMS gönderebilirsiniz. Başvuru sonucunda Digiturk Yetkili Servisi sizi arayıp kurulum işlemleri için randevu verecektir.

Detaylı bilgi için www.bridgestone.com.tr‘yi ziyaret edebilir ya da 444 6500 no’lu Brisa Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

Hiç yorum yok