Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

OPEL'DEN YENİ ONLİNE NAVİ STORE

Opel'in yeni online navi store'u ile Opel müşterileri, entegre navigasyonları için en güncel elektronik haritalara ulaşabilecek. NAV...

Opel'in yeni online navi store'u ile Opel müşterileri, entegre navigasyonları için en güncel elektronik haritalara ulaşabilecek. NAVTEQ ve Opel'in bu işbirliği ile 30'dan fazla Avrupa ülkesine ait haritaya ulaşılabilecek.

Kullanıcılar, www.navigation.com/opel adresinden Opel'lerinin modeli, üretim yılı ve navigasyon sistemi tipini girerek güncellemelere erişebilecek. Web navi store 6 farklı dilde hizmet verecek(Almanca, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca ve Hollandaca).

Ayrıca Opel müşterileri güncellemeleri 4 farklı para birimiyle satın alabilecek (İngiliz sterlini, İsviçre Frankı, İsveç Kronu ve Euro).

Web portal, Astra, Combo, Corsa, Insignia, Meriva ve Zafira Tourer navigasyonları ile uyumlu güncellemeleri sunuyor.

Navigasyon, sadece sürüş rahatlığı sunmuyor, aynı zamanda %12 yakıt ve karbondioksit emisyonu tasarrufu da sağlıyor. Çünkü daha kısa ve kestirme yollar önerildiği gibi, daha az yakıt tükettiren yollar da bulunabiliyor.

Uzmanlar, navigasyonda yıllık güncelleme yapılmasını öneriyorlar. Örneğin Almanya'da 6 ayda 16.000 hız sınırlaması değişikliği yapılabiliyor. 18.300'ün üzerinde sokak ismi değiştiriliyor ve 1.000 yeni tek yönlü cadde açılıyor.

Opel'in yeni infotainment sistemleri NAVI 600 ve NAVI 900, CD ve DVD destekleri ile çok daha etkili kullanılıyor. Tüm haritalar SD kartlarda depolanabiliyor. En kısa ve en hızlı rotalara ek olarak, sürücüler, en çok yakıt tasarrufu sağlayan rotayı da seçebiliyor. NAVI 900, iş seyahati ve özel seyahatleri ayrı ayrı kaydetme olanağı da sunuyor.

Hiç yorum yok