Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

MASERATİ GRANTURİSMO SPORT

Cenevre Otomobil Fuarı’nda yapılacak resmi tanıtımı öncesinde ilk defa duyurulan GranTurismo Sport’ta gözden geçirilmiş 460 beygir gücünde v...

Cenevre Otomobil Fuarı’nda yapılacak resmi tanıtımı öncesinde ilk defa duyurulan GranTurismo Sport’ta gözden geçirilmiş 460 beygir gücünde ve 4,7 litre hacminde V8 motor bulunuyor.

Resmi performans değerleri Cenevre’de açıklanacak ancak yeni güç kaynağı ile otomobilin 0-100 km/s hızlanmasının 5 saniyenin altında olması bekleniyor.

Sport’ta iki şanzıman seçeneği sunulacak. Standart olarak araçta altı vitesli, tork konvertörlü otomatik şanzıman bulunacak. Daha sportif vites geçişleri isteyenler için altı vitesli sıralı bir şanzıman seçenek olarak sunulacak.

Sıralı şanzımanda direksiyon simidine monte edilmiş vites değiştirme kulakçıkları bulunuyor. Bu özellik otomatik şanzımanda seçenek olarak sunulmuş.

Yeniden tasarlanmış, hem motorun, hem de fren soğutmasının hava akışını iyileştiren ön tampon Sport modelinin ayırt edici tasarım özelliklerinden biri. Ayrıca yeni modelde yeni ön farlar ve LED gündüz seyir farları kullanılmış, arka farlar değiştirilmiş ve bazı parçalar koyu renge boyanmış.İç kısımda ön koltuklar ve direksiyon simidi yenilenmiş.

Standart 4,2 litrelik V8 GranTurismo ve ekstrem MC Stradale varyantları ise değiştirilmedi.ntvmsnbc

Hiç yorum yok