Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TOTAL, ECOSERVICES KAMPANYASIYLA, TASARRUF KONUSUNDA BİLGİLENDİRİYOR

Dünya akaryakıt devi Total, yeni yıla tamamen yeni bir tüketici aktivitesiyle giriyor. 01 Ocak – 29 Şubat 2012 tarihlerini kapsayan ve tüket...

Dünya akaryakıt devi Total, yeni yıla tamamen yeni bir tüketici aktivitesiyle giriyor.

01 Ocak – 29 Şubat 2012 tarihlerini kapsayan ve tüketicileri yakıt tasarrufu konusunda bilgilendirmeyi amaçlayan “Ecoservices Kampanyası” ile Total istasyonlarında yakıt tasarrufu ile ilgili bilgilendirme yapılacak.

Tüketici odaklı kampanyalara imza atmaya devam eden Total, 2012’nin ilk gününden itibaren Total istasyonlarında gerçekleşen ve iki ay sürecek olan ekonomik araç kullanımı konusundaki bilgilendirme kampanyasıyla, yakıt tüketimi bilincini artırarak, araç kullanıcılarının yanı sıra doğanın da kazançlı çıkmasını sağlıyor.

01 Ocak 2012 tarihinde başlayan ve tüm Total istasyonlarında yürütülecek olan “Ecoservices Kampanyası” 29 Şubat 2012 tarihine kadar sürecek. Kampanya, www.total.com.tr adresindeki Total internet sitesinde paylaşılacak sakin araç kullanımı, lastik hava basıncı kontrolü, düzenli yağ kontrolü ve aşırı araç yüklenmesi ile ilgili tavsiyelerle de desteklenecektir.

Aktiviteyi değerlendiren Total İstasyonlar Direktörü Mustafa Akgül “Total olarak sadece araç kullanıcılarına yakıt satışı gerçekleştirmekle yetinmeyerek çeşitli tüketici dostu kampanya ve aktivitelerle tüketicinin kazançlı çıkmasını sağlıyoruz. Sosyal sorumluluk bilinciyle başlattığımız “Ecoservices Kampanyası” ile tüketici daha ekonomik otomobil kullanma konusunda bilgilendirilecek. Böylece sadece tüketici bütçesi değil, çevreye yayılan CO2’nin azalmasıyla doğa da kazançlı çıkacak” dedi.

Hiç yorum yok