Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

FİAT LİNEA VİA DONANIM PAKETİYLE BAYİLERDE

Fiat Türkiye, kompakt sedan sınıfındaki yer alan ve geçtiğimiz yıl 34 bin adete yakın satarak tüm zamanların en iyi satış performansını serg...

Fiat Türkiye, kompakt sedan sınıfındaki yer alan ve geçtiğimiz yıl 34 bin adete yakın satarak tüm zamanların en iyi satış performansını sergileyen başarılı modeli Fiat Linea’da yeni bir donanım paketi sunmaya başladı.

Via adı verilen ve Fiat Linea donanım yelpazesinin tam ortasında konumlandırılan yeni donanım seçeneği, özellikle kabin içinde daha üst donanım versiyonlarını anımsatan özellikleriyle ön plana çıkıyor.

Ocak ayı kampanyası kapsamında 36 bin 430 TL’den başlayan anahtar teslim satış fiyatıyla bayilerde yerini alan Via donanım paketli Fiat Linea, 1. 4 litre 77 HP benzinli ve 1.3 litre 95 HP ile 1.6 litre 105 HP’lik dizel motor seçenekleriyle tercih edilebiliyor.

Tofaş’ın uluslararası ödüllü Bursa’daki fabrikasında yüksek kalite standartlarında üretilen ve aynı zamanda hem küçük sınıf hem de kompakt sınıf sedan müşterilerine hitap edebilmesiyle dikkat çeken Fiat Linea’ya yeni bir donanım seçeneği eklendi. “Via” adı verilen yeni donanım paketli Fiat Linea, özellikle Active Plus donanım seviyesine ek olarak iç mekanda daha fazla görsel konfor sunan özellikleriyle kendine yeni bir kulvar açıyor.

Bej renkli kirlenmez özellikli kumaş koltuklar, bej rengi kapı içleri ve emniyet kemerlerinin yanı sıra çift renkli torpido gibi özellikler, Fiat Linea’nın Via donanım versiyonunda ön plana çıkan unsurlar olarak dikkat çekiyor.

Fiyat/fayda orantısında olduğu kadar kullanım maliyetleriyle de farklılığını ortaya koyan Fiat Linea’nın Via donanım seçeneğinde; EBD destekli ABS, sürücü ve yolcu havayastığı, klima, direksiyondan kumandalı MP3 ve CD çalarlı müzik sistemi, elektrikli yan aynalar ve ön/arka camlar, gövde rengi tamponlar, aynalar, kapı kolları ve yan çıtalar gibi ekipmanlar standart olarak sunuluyor.

Ocak ayı satış kampanyası kapsamında 36 bin 430 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim satış fiyatıyla bayilerde yerini alan Fiat Linea’nın Via donanımlı versiyonları, 1. 4 litre 77 HP benzinli ve 1.3 litre 95 HP ile 1.6 litre 105 HP’lik dizel motor seçenekleriyle tercih edilebiliyor.

Daha fazla detay fiat web sitesi ve fiat yetkili satıcılarında

Hiç yorum yok