Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TOYOTA ve MANHEIM TÜRKİYE İŞBİRLİĞİYLE “ONLINE AÇIK ARTIRMA SİSTEMİ” HİZMETE GİRDİ

Manheim Türkiye üyeleri www.manheimturkiye.com adresinden ulaşacakları Online Açık Arttırma Sistemi ile Toyota bayilerinin ikinci el araçlar...

Manheim Türkiye üyeleri www.manheimturkiye.com adresinden ulaşacakları Online Açık Arttırma Sistemi ile Toyota bayilerinin ikinci el araçlarını tek tıkla satın alabilecekler.

Toyota ve Manheim Türkiye işbirliğiyle geliştirilen Online Açık Artırma (OAA) Sistemi hizmete girdi.

Hizmete giren OAA Sistemi ile ikinci el otomobil alımları ve satımlarında alıcı ve satıcının buluşmasının kolaylaştırılması, bu alım ve satımların kurumsal ve güvenilir bir ortamda yapılması hedeflenmektedir. İşbirliğinin duyurulması ve tanıtımı amacıyla düzenlenen lansman toplantısına katılan Toyota bayileri ile Manheim Türkiye üyeleri, sistemin özellikleri ve avantajları konusunda bilgiler aldılar.

Müşterilerine iş ortaklarıyla birlikte sunduğu hizmetlerin kapsamını sürekli genişleten Toyota ve Manheim Türkiye'nin Online Açık Artırma uygulaması kapsamında Manheim Türkiye üyeleri www.manheimturkiye.com sitesinden Toyota bayilerinin her marka ikinci el araçlarına teklif vererek araç satın alabilecek. OAA Sistemi'ni kullanan Manheim Türkiye üyeleri çok daha fazla araca ulaşarak, güvenilir ve hızlı bir alım satım imkanına kavuşacaklar.

Hiç yorum yok