Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SEAT’INIZA ÖZEL BAKIM PAKETİ

Doğuş Otomotiv-SEAT Yetkili Servisleri’nde yıl boyunca devam eden 6 yaş ve üzeri SEAT araçlara özel bakım kampanyasına ek olarak, 24 Aralık ...

Doğuş Otomotiv-SEAT Yetkili Servisleri’nde yıl boyunca devam eden 6 yaş ve üzeri SEAT araçlara özel bakım kampanyasına ek olarak, 24 Aralık tarihine kadar geçerli olmak üzere, 2-6 yaş arası araçlara özel bakım paketi ayrıcalığı sunuluyor.

Castrol motor yağı, hava filtresi, polen filtresi ve yağ filtresi değişiminden oluşan araç bakım paketi 6 yaş ve
üzeri araçlar için sadece 149 TL, 2-6 yaş araçlar için ise sadece 249 TL’ye sunuluyor.

Doğuş Otomotiv –SEAT, satış kampanyalarının yanısıra, satış sonrası hizmetlerde sunduğu avantajlarıyla da fark yaratıyor. SEAT’ın uygulamaya aldığı ve 24 Aralık tarihine kadar devam edecek ‘Bakım Kampanyası’, 2-6 yaş arası modelleri de kapsıyor.

“Bir SEAT’ı en iyi tanıyan, yine bir SEAT yetkili servisidir” düşüncesiyle başlatılan kampanyada SEAT kullanıcılarına araçlarının ömrünü uzatan, uzun vadede aracın değerini koruyan bakım hizmetleri avantajlı fiyatlarla sunuluyor.

Türkiye’nin 40 noktasında bulunan SEAT yetkili servislerinde geçerli kampanya süresince araç bakım paketi fiyatı, 2-6 yaş arası SEAT modelleri için 249 TL, 6 yaş ve üzeri SEAT modelleri için ise 149 TL olarak veriliyor. Bakım paketinde Castrol marka motor yağı, hava filtresi, yağ filtresi ve polen filtresi değişimi bulunuyor.

Hiç yorum yok