Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

NİSSAN, 3 LİDER MODELİNDE KAMPANYA FIRSATLARINI SÜRDÜRÜYOR

Otomotiv pazarında büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdüren Nissan’ın, tüketicilerin yoğun ilgi gören modellerindeki “Yüzde 0 Faizli Kredi...

Otomotiv pazarında büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdüren Nissan’ın, tüketicilerin yoğun ilgi gören modellerindeki “Yüzde 0 Faizli Kredi” ve “KDV’nin Yarısı Nissan’dan” kampanya fırsatları sürüyor.

3 yıldır üst üste SUV segmentinde lider Qashqai, tasarımı ile moda ikonu olan Micra ve sıra dışı tasarımı ile kendine yeni bir segment yaratan Juke, Kasım ayında da özel kampanya fırsatları ile alıcıların beğenisine sunulacak. Nissan’ın Kasım kampanyası kapsamında benzinli düz ve otomatik vitesli Juke için 13 bin liralık kredi kullananlara 13 ay boyunca yüzde 0 faiz imkânı sunulurken, Juke dizel versiyonlarında ise Kasım ayı boyunca KDV’nin yarısı Nissan tarafından ödeniyor.

Kompakt Crossover segmetinde ‘Şehrin Haylazı’ olarak adını duyuran Juke, 1.5 dizel düz vites, 1.6 benzinli düz ve sarsıntısız sürüş keyfi sunan CVT Otomatik Vites seçeneklerini sunuyor. Juke’da ABS, EBD, 6 havayastığı gibi donanımlar standart olarak sunulurken, versiyonlarına göre ESP, Normal/Eco/Sport sürüş modlu Nissan Dynamic Control System, Cruise Control, akıllı anahtar, start-stop düğmesi ve Nissan Connect Multimedya-Navigasyon sistemi gibi üstün özellikler de yer alıyor.


Micra kampanyasında da yüzde 0 faiz uygulaması dikkat çekiyor. Nissan, Kasım ayı içerisinde Micra için 12 bin liralık kredi kullananlara 12 ay boyunca yüzde 0 faiz imkanı sunarak bir Micra sahibi olmayı kolaylaştırıyor.


Trafikte rahat etmek isteyenlerin tercihi Micra’da ön, yan ve perde hava yastıkları ile ESP sistemi gibi standart özellikler bulunuyor. Micra’nın şehir dışında 100 km’de 4,3 lt’lik yakıt tüketim değeri ve sınıfının en kısa dönüş yarıçapına (4,5m) sahip olması da önemli özellikleri arasında yer alıyor.

SUV segmentinin lideri Qashqai’nin özel kampanya fiyatları ise 50 bin 334 TL’den başlıyor.

Hiç yorum yok