Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

MOBİL 1, İPHONE YARIŞ OYUNU UYGULAMASINI LANSE EDİYOR

Vodafone McLaren Mercedes Formula 1™ Sürücüleri Lewis Hamilton ve Jenson Button ile Yarışarak Sürüş Becerinizi Sınayın… · Oy...

Vodafone McLaren Mercedes Formula 1™ Sürücüleri

Lewis Hamilton ve Jenson Button ile Yarışarak Sürüş Becerinizi Sınayın…

· Oyuncular telefonlarını direksiyon gibi kullanıp sağa-sola yatırarak yarışta zafere ulaşmak için manevra yapabiliyor.

· Facebook, Twitter ve kablosuz internet üzerinden arkadaşlarınıza meydan okuyun ve yarış pisti skorlarını paylaşın.

· Uygulama Apple iTunes Store’dan indirilebiliyor.

İstanbul, 29 Kasım, 2011 – Exxon Mobil Corporation’a ait ExxonMobil Lubricants and Petroleum Specialties Company, iPhone için yeni bir Mobil 1 uygulaması olan Mobil 1 Track Challenge’ı lanse etti: http://itunes.apple.com/gb/app/mobil-1-track-challenge/id451951450?mt=8. Mobil 1 Track Challenge uygulaması oyunculara, Vodafone McLaren Mercedes Formula 1 sürücüleri, Lewis Hamilton ve Jenson Button’a karşı sürüş becerilerini sınama imkanı veriyor.

Apple iTunes Store üzerinde http://itunes.apple.com/gb/app/mobil-1-track-challenge/id451951450?mt=8 bağlantısındaki yarış uygulaması, Vodafone işbirliğiyle geliştirildi. Uygulamayı kullanan oyuncuların, Lewis Hamilton ve Jenson Button’ın Vodafone Mclaren Mercedes MP4-26 otomobillerine mobil yarış pistlerinde yön vermek için yalnızca telefonlarını direksiyon gibi kullanıp sağa-sola yatırmaları yetiyor. Oyuncular Mobil 1 Track Challenge’da yarışmak üzere arkadaşlarını davet edebilecek ve paylaşma işlevi sayesinde skorlarını Facebook ve Twitter’da arkadaşlarının hemen öğrenmesini sağlayabilecek. Dünyanın dört bir yanındaki oyuncular, Apple Game Center üzerinden pist zamanlarını yayınlayabilecek ve sürüş becerilerini herhangi bir ülkedeki oyuncularla karşılaştırabilecek.

Mobil 1 Track Challenge uygulaması, yağ markasının Mobil 1 Track Challenge online oyununun yeni başarısının ardından, bu yıl çıkardığı ikinci yarış oyunu. Viralchart.com verilerine göre dünyanın en popüler online oyunu olan Mobil 1 Track Challenge, 1 Ağustos 2011 tarihine kadar yaklaşık 3 milyon defa oynandı. Yeni uygulama sayesinde oyuncular artık oyunu nerede olursa olsun, otobüste veya trende işe giderken, bir toplantı saatini beklerken, bir mağazada sıradayken veya evde, hareket halindeyken de iPhone’da rahatça oynayabiliyor.

Oyuna eklenen Wi-Fi özelliği sayesinde oyuncular, yakında arkadaşları ile gerçek zamanlı olarak da yarışabilecek. Yeni özellik, yarışmacıların kafa kafaya, aynı pist üzerinde, nerede ve ne zaman isterlerse yarışabilmelerine olanak verecek.

iPhone, iPod Touch ve iPad üzerinden de oynanabilen Mobil 1 Track Challenge uygulamasını Apple iTunes Store’dan indirmek için http://itunes.apple.com/gb/app/mobil-1-track-challenge/id451951450?mt=8 bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Mobil 1 Track Challenge’ın tam sürümünü (pist tasarımı seçeneği dahil) online oynamak için www.thegrid1.tv/game adresini ziyaret edebilirsiniz.

Lewis Hamilton’ı Mobil 1 Track Challenge oynarken görmek için:

{0>http://www.youtube.com/watch?v=Uvqpr0xU8sI<}0{> adresini ziyaret edebilirsiniz

Hiç yorum yok