Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SKODA ARACINIZI KIŞA HAZIRLIYOR

Skoda, 17 Ekim’den itibaren Türkiye genelindeki tüm servislerinde “Skoda Kışa Hazırlık Servis Bakım Günleri” kampanyasıyla Skoda araçlarını ...

Skoda, 17 Ekim’den itibaren Türkiye genelindeki tüm servislerinde “Skoda Kışa Hazırlık Servis Bakım Günleri” kampanyasıyla Skoda araçlarını kış için hazırlıyor.

Üstün teknolojisi, sağlamlığı ve kalitesi ile ön plana çıkan Skoda, müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımı ile Skoda sahiplerine avantaj sağlayan kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor.

Skoda araç sahipleri, 17 Ekim-04 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek “Skoda Kışa Hazırlık Servis Bakım Günleri” kampanyasında, ücretsiz check-up’tan geçirilecek olan araçlar için gerekli görüldüğü takdirde tüm yedek parça ve aksesuarda yüzde 20 indirimli fiyatlardan yararlanacak. Çek Cumhuriyeti’nde üstün Alman teknolojisiyle üretilen Skoda’nın tüm modellerini kapsayan kampanya çerçevesinde ayrıca işçilikte yüzde 20 indirimli olacak.

Kampanya süresince ücretsiz verilecek check-up hizmeti, Skoda servislerinin deneyimli ve konusunda ilgili eğitimlerden geçmiş teknik elemanları tarafından, üretici standartlarındaki en güncel test cihazları ile gerçekleştirilecek. Ülke geneline yayılan tüm Skoda Yetkili Servisleri’nde, Skoda sahiplerine orijinal yedek parça ve aksesuarlarda verilen iki yıllık garanti ise müşteri memnuniyetinin ön planda tutulmasının önemli bir göstergesi.

Konularında uzman ve eğitimli personel, çözüm odaklı yaklaşım ve Türkiye'nin neresinde olursa olsun, Skoda marka otomobillerin bakım ve servis hizmetlerini en iyi şekilde sunan Skoda Yetkili Servis ağı, Skoda ailesinin fertlerini hiç bir zaman yalnız hissettirmeyecek.

Hiç yorum yok