Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

DSG ŞANZIMANLI DİZEL SEAT LEON’LAR SHOWROOM’DA HAZIR

Doğuş Otomotiv-SEAT’ın, dinamizm, sportif tasarım ve kullanım maliyeti ile beğeni toplayan Leon Ailesi’nin DSG şanzımanlı ve dizel motorlu ü...

Doğuş Otomotiv-SEAT’ın, dinamizm, sportif tasarım ve kullanım maliyeti ile beğeni toplayan Leon Ailesi’nin DSG şanzımanlı ve dizel motorlu üyeleri, SEAT Yetkili Satıcılarında hemen teslim fırsatı ile sahiplerini bekliyor

Doğuş Otomotiv ve Volkswagen grubunun güvencesiyle satışa sunulan SEAT’ın, kompakt segmentte hem sportif hem de verimli bir alternatifi olan Leon, geniş motor yelpazesi ile öne çıkıyor.

Leon’un 1.6 lt TDI CR 105 HP ve 2.0 lt TDI CR 170 HP seçenekli dizel versiyonları, yakıt tüketimini minimumda tutarken, performanstan taviz vermek istemeyenler için ideal bir seçim olacak.

Leon’larda son teknoloji ürünü ultra verimli ve yakıt enjeksiyon dahisi olarak gösterilen TDI Common Rail (CR) teknolojisine, düşük yakıt tüketimi, büyük ölçüde azaltılmış karbon emisyonunun yanı sıra büyük çekiş gücü ve verimlilik sağlıyor. DSG şanzımanlı 1.6 lt TDI CR seçeneği 100 kilometrede ortalama 4.7 litre yakıt harcıyor. 2.0 TDI CR 170 HP seçeneğinin yakıt tüketimi ise 100 kilometrede ortalama 5.2 litre. Leon’lar, Commonrail dizel versiyonlarında sunulan son teknoloji ürünü DSG çift kavramalı şanzıman seçeneğiyle de, manuel vites kutusuna konforlu ve sportif bir alternatif sağlıyor.

Donanım özellikleriyle de fark yaratıyor
Leon serisinin tamamı için sunulan kapsamlı standart donanım yelpazesi, çekiş kontrollü (TCS) ABS, 16 inç alüminyum alaşımlı jantlar, elektrikli, katlamalı, ısıtmalı yan aynalar, çift bölgeli otomatik klima, yol bilgisayarı, hız sabitleme sistemi, deri kaplamalı direksiyon ve vites topuzu, altı hava yastığı ve elektrikli ön/ arka camlar, arka sırada Isofix bağlantı noktalarını içeriyor.

Toplam üç donanım düzeyi ve geniş opsiyonel aksesuar yelpazesi sayesinde Leon, her müşterinin kişisel tercihine mükemmel şekilde uyması için adapte edilebiliyor.

Hiç yorum yok