Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

EURO 5 İÇİN SCANİA’DAN KAÇIRILMAYACAK KAMPANYA

Yeni 2012 model, Euro 5 motorlu 420 BG çekici ticari araçlar için geçerli olacak kampanya kapsamında Scania müşterilerine; 100 bin TL’ye 12 ...

Yeni 2012 model, Euro 5 motorlu 420 BG çekici ticari araçlar için geçerli olacak kampanya kapsamında Scania müşterilerine; 100 bin TL’ye 12 ay vadeli yüzde 0 faiz oranı ile kredi kullanma fırsatı sunuyor.

“Scania Tüketici Finansmanı A.Ş.” işbirliği ile düzenlenen kampanyada kredisini Euro olarak kullanmak isteyen müşterilere özel; 75 bin Euro’ya 12 ay vadeli yüzde 0 faiz oranı seçeneği de bulunuyor.

Türkiye genelinde bulunan tüm Scania Yetkili Satıcılarında 31 Ekim 2011 tarihine kadar geçerli olacak kampanya çerçevesinde, müşteriler uzun süreli vade seçenekleri ile uygun kredi faiz oranlarını kullanabilme imkanına da sahip olacaklar.

Retarder fren sistemi ve dört noktadan havalı kabin süspansiyonun standart olarak sunulduğu, Sürücü Destek Sistemi ile sürücüsüne ekonomik ve güvenli bir sürüş keyfi sunan Scania Euro 5 motorlu çekiciler, her türlü taşımacılık faaliyetine yönelik ihtiyaca cevap verecek performansları ve düşük yakıt tüketimi ile kullanıcılarına avantaj sağlıyor.

Müşterilerine bir ticari araçtan daha fazlasını sunan Scania, müşteri memnuniyeti odaklı kampanyaları ile en iyi yol arkadaşı ve çözüm ortağı olmaya devam ediyor.

Hiç yorum yok