Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SKODA, “YENİ MODEL ATAĞI”NA FRANKFURT’TAN BAŞLIYOR

Bu yıl Frankfurt Uluslararası Otomobil Fuarı’nda Skoda’nın sunumunun ana cazibe noktası olan Mission L Skoda’nın 2012 yılında satışa sunacağ...

Bu yıl Frankfurt Uluslararası Otomobil Fuarı’nda Skoda’nın sunumunun ana cazibe noktası olan Mission L Skoda’nın 2012 yılında satışa sunacağı kompakt sedan modelinin öncüsü olarak dikkat çekiyor.

Yeni kompakt sedan, bu yılın sonunda Hindistan pazarı için özel olarak geliştirilen sedan modeli dışında , 2012’de Avrupa, Rusya ve Çin’de piyasaya sürülecek olan 6. model olma özelliğini taşıyor.

Skoda Mission L, saf çizgiler, iyi dengelenmiş orantılar ve keskin hatların birleşimi ile ortaya çıkıyor. Kanatlı ok amblemi kaputun ön kısmına hakim bağımsız bir parça olarak monte edilmiş. Dikey katmanlardan oluşan radyatör ızgarası ise krom kaplı çerçeve içerisine yerleştirilmiş. Aracın dört yapraklı yonca kalıbına göre düzenlenmiş olan farları ve sis lambaları özellikle alacakaranlıkta dikkat çekiyor.

Ana farların alt kısmındaki ince çizgili entegre flaşörlerin ve gündüz farlarının kristal yapıları Çek cam ustalarının mükemmel işçiliğinden ileri gelen keskin çizgilere dayanıyor, ve bu motif aynı zamanda aracın gövdesinde ve iç kısmında da görülüyor.

Konsept aracın iç kısmı koyu renkli panoramik cam tavanla örtülü. Üst kısımda, iç tasarım sofistike ergonomiyi yüksek işlevsellikle birleştiriyor. İç kısmın yatay yapısı bir cömertlik göstergesiyken, ön panel, koltuk döşemesi, beyaz ve bej dizaynlı direksiyon araca genç bir ruh katıyor.

Skoda, bin 732 metrekarelik standında ayrıca, çağa ayak uyduran dizaynı, kaliteli işçilik ve karoser seçenekleriyle tüm sürücüleri cezbeden Octavia, zor koşullarda sergilediği maksimum performans ve normal yol koşullarındaki dinamiğiyle göz kamaştıran YETI, geniş iç hacimlerinin yanı sıra yakıt tasarrufu ustaları Fabia ve Roomster ile asaletin sembolü Superb ilgi gören diğer Skoda modelleri oldu.

Hiç yorum yok