Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TOYOTA FİNANS’TAN FIRSAT GÜNLERİ

Toyota Finans Sistemi, Toyota sahibi olmak isteyenler için fırsatlar sunmaya devam ediyor. Toyota Finans, “60 aya kadar vadeli kredi” ve “Bu...

Toyota Finans Sistemi, Toyota sahibi olmak isteyenler için fırsatlar sunmaya devam ediyor.


Toyota Finans, “60 aya kadar vadeli kredi” ve “Bugün al, 2012’de öde” avantajlarının yanısıra yeni Toyota’sını hemen almak isteyen müşterilerine, eski araçlarını değerlendirmeleri için 3 ay süre veren “vadeli takas” seçeneği ile herkesi Toyota sahibi yapıyor.


Kişiye özel esnek ödeme koşulları ve rekabetçi faiz oranlarıyla hizmete girdiği ilk yılında binlerce kişiyi Toyota sahibi yapan “Toyota Finans Sistemi” 1 Eylül tarihine kadar sürecek fırsatlarıyla farkını gözler önüne seriyor.


Toyota Finans Sistemi ile Toyota sahibi olacaklar 60 aya varan vade fırsatından yararlanırken, isterlerse ödemelerine 2012 yılında başlayabiliyorlar. Bir an önce Toyota ayrıcalığını yaşamak isteyen müşteriler ise, yeni bir Toyota’larını hemen alıp eski araçlarını satmaları için 3 ay süre veren “vadeli takas” seçeneğinden faydalanabiliyor. Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerine göre esnek ödeme koşulları ve uygun faiz oranları sunan “Toyota Finans” ile Toyota modellerine 450 TL’den başlayan taksitlerle sahip oluyor.


2,0 lt Verso ve 1,8 lt Avensis’in ÖTV farkları Toyota’dan
Toyota, Verso’nun yeni güçlü dizel 2,0 lt Comfort Extra versiyonunu müşterilerine 1,6 lt dizel fiyatına sunuyor. 1,6 lt ile 2,0 lt arasındaki ÖTV farkı Toyota tarafından karşılanan Verso 2,0 lt dizel, ayrıca 4 bin 100 TL indirimle Toyota Plazalarda.Verso’nun yeni 2,0 lt dizel motor seçeneği ve 126 beygirlik motor gücüyle ideal bir aile otomobili olarak öne çıkarken, 100 km’deki ortalama 5,6 lt’lik tüketimi ile de yakıt ekonomisindeki üstünlüğünü ortaya koyuyor.

Dinamik bir aile aracı olan Toyota Verso, geniş iç mekan, bagaj hacmi ve konforuyla dikkat çekiyor.Kampanya kapsamında yeni CVT otomatik şanzımanlı ve güçlü 1.8 lt motor versiyonuyla da segmentindeki iddiasını artıran Avensis modeli 3 bin TL’ye varan indirimle Toyota Plazalardaki yerini alıyor. Toyota, Avensis’te de 1,8 lt ile 1,6 lt arasındaki ÖTV farkını üstlenerek rakip tanımıyor.

Hiç yorum yok