Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

OPET ULTRA FORCE İLE 5 AVANTAJ BİR ARADA

En Üstün Performans ULTRA FORCE; temizlemiş olduğu motor, enjektör, yakıt filitresi ve yakıt sistemi ile sağladığı tam yanma sonucunda aracı...

En Üstün Performans
ULTRA FORCE; temizlemiş olduğu motor, enjektör, yakıt filitresi ve yakıt sistemi ile sağladığı tam yanma sonucunda aracın gücünü ve performansını artırıyor. Standart yakıt kullanımında %12’ye varan oranlarda oluşan güç kaybı böylece ortadan kalkıyor. Ürünün içindeki setan artırıcı kimyasal ile yakıtın setan sayısı 2-3 birim artarken, ateşleme süresi kısalıyor ve aracın performansını en yüksek düzeye çıkararak araç sürücüsüne sürüş kolaylığı ve zevkini yaşatıyor.

En Yüksek Tasarruf
ULTRA FORCE; yapısında içerdiği kimyasallar ile motor, enjektör, yakıt sisteminde temizlik ve temiz tutma, motorda güç kaybına, yakıt köpüklenmesine, korozyona, yakıt/su emülsüyonlarına karşı koruma sağlıyor ve motor ve yakıt sistemini oluşturan malzeme ile tam bir uyum sağlıyor.

En Uzun Motor Ömrü
ULTRA FORCE; yapısındaki deterjan kimyasalı ile aracın motorunu, enjektörlerini, yakıt filitresini ve yakıt sistemini temizlerken, temiz kalmasını sağlayarak, motorun gücünü artırıyor ve aracın ömrünü uzatıyor.

Üstün Çevre Koruma
ULTRA FORCE çevreyi koruma özelliği ile motoru temizleyerek enjektör ve yakıt sistemi ile yakıtın motorda tam yanmasını sağlıyor ve çevreye salınan gazlar en az düzeye indiriliyor. Yanma sonucunda egzoz çıkan gazlardan hidrokarbon oranında % 40’a varan azalma, karbonmonoksit oranında %12’ye varan azalma, partiküler madde kirlilik oranlarında %45’e varan azalma sağlanıyor.

En İyi Kaliteye En Uygun Fiyat
Çevreci ULTRA FORCE, tüm özellikleri tek üründe bir araya getirerek tüketicilerin cebini koruyor ve en yüksek kaliteyi en uygun fiyatla sunuyor.

Hiç yorum yok