Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

GÜVENLİ VE MUTLU TOYOTA DÜNYASI YENİ İMAJ FİLMİNDE HAYAT BULUYOR

Toyota’nın, bir çocuk ve minik bir köpeğin dayanışması ve dostluğunu konu alan yeni imaj filmi yayınlanmaya başladığı günden itibaren büyük ...

Toyota’nın, bir çocuk ve minik bir köpeğin dayanışması ve dostluğunu konu alan yeni imaj filmi yayınlanmaya başladığı günden itibaren büyük ilgi topladı.

Toyota markasının sağladığı sevgi, cesaret, güven ve mutluluk teması çerçevesinde kurgulanan film; “Toyota’sı olsun olmasın, tüm Toyota gibi adamlara selam olsun” diyor ve izleyenleri fantastik bir dünyanın içine çekiyor.

Filmin yapımında Holywood sinemasında son dönemde revaçta olan fotorealistik animasyon tekniği kullanıldı. Animasyon ve gerçek dünyanın fantastik bir buluşması temel alınarak hayata geçirilen filmde, gerçek görüntüler animasyon tekniği ile birleştirilerek sıradışı masalsı bir dünya tüm detayları ile gözler önüne seriliyor. Ezel Akay tarafından yönetilen film, bu özelliği ile de Türk otomotiv sektöründe bir ilk olma özelliğini taşıyor.

“Toyota Gibi Adam” konseptinde daha önce 3 farklı reklam filmi hazırlayan Toyota, 4’ncü filmiyle kendinden söz ettirmeyi yine başarıyor. Reklam filmi “Toyota Gibi Adam” sloganına paralel olarak, olumlu özellikleri ile çevrelerinde saygı ve güven duyulan insanlara da göndermeler yapıyor.

Fon müziğinde dillerden düşmeyen “Çıkarım Senle Her Yola” cingılı ile tamamlanan bu güzel film Tuncel Kurtiz tarafından seslendirildi.

Hiç yorum yok