Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

CORSA İLE HAFTA SONUNDA EĞLENCENİN KAPILARI SONUNA KADAR AÇILIYOR

Opel "Yeni Corsa" deneyimi yaşatmak üzere 4 ve 5 Haziran tarihlerinde kapsamlı bir Açık Haftasonu aktivitesi gerçekleştiriyor. Bu ...

Opel "Yeni Corsa" deneyimi yaşatmak üzere 4 ve 5 Haziran tarihlerinde kapsamlı bir Açık Haftasonu aktivitesi gerçekleştiriyor.

Bu Açık Haftasonu aktivitesi için 150 adet, 17” siyah renkli hafif alaşım alüminyum janta sahip, Color Edition model Corsa'lar Opel bayiliklerine sevk edildi.

Küçük sınıfın en çok satılan modellerinden olan Yeni Corsa, segmentinin en iddialı otomobillerinden biri olmaya devam ediyor. Araçların bakımları ve servislerini araştırarak en beğenilen otomobilleri ortaya koyan bağımsız DEKRA raporunun 2010 yılı sonuçlarına göre Opel Corsa, sadece kendi segmentinde değil, tüm segmentler arasında en yüksek kalite seviyesiyle dikkat çekiyor.

Yeni Corsa bu yılın en cıvıl cıvıl , en sıcak, en moda renklerini sunuyor - Kavun Sarısı, Oryantal Mavi, Magma Kırmızı, Beyaz . Özellikle Color Edition modeli çarpıcı görselliği ile büyük beğeni topluyor. Parlak siyah tavana kontrast gövde renkleri dikkatleri üzerinde topluyor. Dış görünüşe paralel çekicilikteki iç mekan, gövde renginde tasarlanmış havalandırma çerçeveleri ve spor alaşımlı pedalları ile fark yaratıyor.

Renkli görünümün yanında kişiselleştirebilme seçeneklerinin arttırılması da tüketicilerin kendilerini daha özel hissetmelerini sağlıyor. Sürüş karakteriyle sınıfının konfor-sportiflik dengesini en iyi sunan araçlarından biri olmayı sürdüren Corsa, özellikle dizel motorlarındaki ekonomisiyle de göz dolduruyor.

Opel showroomlarında ilk defa ziyaretçilerle buluşacak Corsa modellerinden 1-30 Haziran tarihleri arasında satın alan kişiler arasından yapılacak çekiliş ile 15 kişiye tam 500'er lt akaryakıt hediye çeki verilecek

Hiç yorum yok