Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SUBARU ALMAK, TEB CETELEM İLE ÇOK DAHA KOLAY.

Benzersiz teknolojisi, üstün motor performansı ve yüksek güvenlik özellikleriyle fark yaratan Subaru'ya sahip olmak, Türkiye'nin say...

Benzersiz teknolojisi, üstün motor performansı ve yüksek güvenlik özellikleriyle fark yaratan Subaru'ya sahip olmak, Türkiye'nin saygın tüketici finansman şirketi TEB Cetelem ile çok daha kolay.

Sadece nüfus cüzdanı ile hızlı ve kefilsiz finansman hizmeti veren TEB Cetelem, yapılan işbirliği sonucu sunduğu özel kredi ve ödeme planlarıyla Subaru sahibi olmayı kolaylaştırıyor.

"Türkiye'de Bayraktar Grubu güvencesiyle tüketicinin beğenisine sunulan, otomotiv dünyasının üstün markası Subaru, tüketici finansman şirketi TEB Cetelem (TEB Tüketici Finansman A.Ş.) ile işbirliğine gitme kararı aldı. Benzersiz teknolojik özellikleri, yüksek motor performansı ve güvenlik ayrıcalıklarıyla tercih edilen Subaru, bu işbirliğiyle tüketicilere çok daha cazip ödeme fırsatları sunuyor.

Bulunduğu markaların yetkili satıcılarında sadece nüfus cüzdanı ile hızlı ve kefilsiz finansman hizmeti veren, yüksek teknolojik sistem altyapısıyla donatılmış, otomotiv kredisinde uzman ve lider bir tüketici finansman şirketi olan TEB Cetelem, sunacağı özel kredi ve ödeme planlarıyla Subaru sahibi olmayı kolaylaştıracak.

Türk otomotiv dünyasının köklü kuruluşu Bayraktar Grubu, yapılan işbirliğiyle Japon teknolojisinin otomotiv sektörünün "yön gösteren" markası Subaru'nun Impreza, Legacy, Outback ve Forester modellerini çok daha uygun koşullarla tüketiciye sunacak.

Subaru'nun birbirinden güzel modelleri, cazip kampanya fırsatları ve TEB Cetelem kolaylıklarıyla sahiplerini bekliyor.

Daha fazla detay subaru yetkili satıcıları ve subaru web sitesinde

Hiç yorum yok