Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

PIRELLI’DEN LASTİK ALANA İTALYA’DA FORMULA 1 COŞKUSU

Formula 1 yarışlarında kullanılan lastiklerin tamamını Türkiye’de üretmenin gururunu yaşayarak Formula 1’in sadece lastik tedarikçisi değil ...

Formula 1 yarışlarında kullanılan lastiklerin tamamını Türkiye’de üretmenin gururunu yaşayarak Formula 1’in sadece lastik tedarikçisi değil aynı zamanda Resmi Tutku Sponsoru olan Pirelli, 01 Mayıs - 30 Haziran tarihleri arasında özel bir kampanyayı tüketicilerinin beğenisine sunuyor.


Pirelli Yetkili Satıcılarından 4 adet Pirelli lastiği alanlar Formula 1 coşkusunu özel ayrıcalıklarla İtalya Monza Pistinde yaşayacak 3 çiftten biri olma şansını yakalıyor. Ayrıca kampanyaya katılan herkese isme özel Pirelli F1 Podyum Şapkası hediye verilirken Bonus’a özel 8 taksit fırsatı da sunuluyor.

Türkiye’de ürettiği lastiklerle 2011–2013 yılları arasında FIA F1 Dünya Şampiyonası resmi lastik tedarikçisi olan Pirelli, duyduğu heyecanı özel kampanyalar sunarak tüketicileriyle paylaşmaya devam ediyor.

Kampanya kapsamında 30 Haziran 2011 tarihine kadar Pirelli Yetkili Satıcıları’ndan tek seferde 4 adet Pirelli marka 15 inç üzeri otomobil ya da 4x4 grubu lastik satın alarak Pirelli Yola Devam aktivasyonu yaptıran 3 şanslı çift Formula 1 coşkusunu İtalya’nın Monza pistinde Pirelli Paddock locasından izleme şansını yakalayacak.

Ayrıca kampanyaya katılan tüketiciler isme özel Pirelli F1 podyum şapkası kazanırken, Bonus’a özel 8 taksit fırsatından ve Pirelli Yola Devam programının da özel ayrıcalıklarından yararlanabilecek.
İtalya GP’si seyahati 08.09.2011 – 11.09.2011 tarihleri arasında 3 gece süre ile 2 kişilik odada tam pansiyon konaklama, 2 kişilik gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti, transferler, rehberlik hizmetleri ve iki kişilik İtalya GP’si Paddock Club davetini kapsıyor.

Ayrıntılı bilgiye www.pirelli.com.tr adresinden ulaşılabilir.


Hiç yorum yok