Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TOYOTA’DAN ÇOCUKLARA EĞLENCE DOLU 2 GÜN

“Çıkarım senle her yola” reklam cıngılıyla çocukların da sevgilisi olan Toyota, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için çocuklara eğ...

“Çıkarım senle her yola” reklam cıngılıyla çocukların da sevgilisi olan Toyota, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için çocuklara eğlenceli ve sürprizlerle dolu 2 gün sunacak. 23 ve 24 Nisan tarihlerinde Toyota Plazalara gelen ebeveynler üstün teknoloji ürünü Toyota’ları test ederken çocukları 2 gün boyunca eğlenerek bayramlarının tadını çıkaracaklar.

Güvenli otomobiller üretme felsefesi ile hareket eden Toyota, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklarımıza eğlenceli ve sürprizler ile dolu bayram hediyesi hazırladı.

23-24 Nisan tarihleri arasında Toyota Plazalara ebeveynleriyle birlikte gelen çocuklar, bayramı 2 gün boyunca yaşayacaklar. Çocuklar futbol topları, boyama kitapları, boya kalemleri, birbirinden güzel hediyeler ve sürpriz eğlenceler ile bayramlarının tadını doyasıya çıkarırken, anne babalar da Toyota’nın üstün teknoloji ile donatılan otomobillerini test edebilecekler.

Toyota, tüm çocukları 23 ve 24 Nisan tarihlerinde “Toyota Çocuk Şenliği” için Toyota Plazalara davet ediyor.

Hiç yorum yok