Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SUBARU DA KAÇIRILMAYACAK NİSAN FIRSATI

Benzersiz teknolojisi, üstün motor performansı ve yüksek güvenlik özellikleriyle pazarda fark yaratan Subaru; baharın göz kırptığı Nisan ayı...

Benzersiz teknolojisi, üstün motor performansı ve yüksek güvenlik özellikleriyle pazarda fark yaratan Subaru; baharın göz kırptığı Nisan ayında tüketicileri hayallerindeki Subaru modelleriyle buluşturuyor.

Nisan ayı süresince Subaru’nun en beğenilen modelleri arasında yer alan geniş bagaj hacmi ile ailelerin tercihi
SUBARU Legacy SW ile yeni jenerasyon motoru ve genişleyen donanım özellikleriyle fark yaratan Yeni Forester modeli 3 bin 500 TL’lik özel indirimle satışa sunuluyor.

Sağlam yol tutuşu ve güvenli sürüş özellikleri sayesinde hem şehir içinde hem de uzun yolda güvenli sürüşü garanti eden Legacy modeli ise 5 bin TL’lik çok özel fiyat avantajıyla tüketici ile buluşuyor.

Nisan ayı kampanyası kapsamında; rakipsiz 4x4 özelliğini standart olarak sunan, üstün yol tutuşu, güven veren ve sizi iyi hissettiren sürüş özellikleri sayesinde hem şehir içinde hem de uzun yolda güvenli sürüşü garanti eden Legacy Sedan modeli 76 bin 230 TL’den başlayan cazip fiyatlarla satışa sunuluyor. Performans, güvenlik, yol tutuşu, yakıt tüketimi, kabin ve gövde boyları, yerden yükseklik özellikleriyle SUV segmentinin en iyi temsilcisi ailelerin tercihi Subaru’nun Yeni Forester modeli ise 78 bin 600 TL’den başlayan fiyatlarla tüketiciye sunuluyor.

Direksiyon başında sürüş keyfi, konfor ve üstün güvenlik arayan sürücülerin tüm isteklerine cevap veren, özellikle geniş ailelerin tercihi Subaru Legacy’nin SW Modeli ise 79 bin 380 TL’den başlayan cazip fiyatlarla satışa sunuluyor.

Daha fazla detay subaru yetkili satıcıları subaru web sitesi ve facebook sayfasında

Hiç yorum yok